Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

kötü haber beyler

ITALY/ LAZIO, Deal with Galatasaray falls through
08:40| Eddy Akoglu | read 656

Source: Gazzetta dello Sport

© foto di Federico Gaetano

Fernando Muslera's move to Galatasaray fell through at the last minute over the weekend. The Turkish club officials were keen to sign the Uruguayan goalie in exchange for Albanian midfielder Lorik Cana, but Lazio chairman Claudio Lotito wanted 2 million Euros added to the deal.

vikipedia 'da gerekli düzeltmeyi yapmış

eğer 2 milyon için böyle bir transferden vazgeçiyorsa Galatasaray durum çok vahim
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha ceyhun stoper oynuyor mu.valla 5 tane adam florya önünde bütün b ildiklerini anlattı.

baros ve stancuda gönderiliyormuş.klup oynaylamış bunu .klup arayın demişler.onun harici alayı klup arıyomuş zamanla tek tek belli olur şu şuraya gitt diye

haberlerde cıkan butun topcularla ilgileniyormuş hakkaten galatasarya

fabiano ve reyese ağırlık veriolarmış şuan.hani iki tane sevmediğim beğenmediğim adam.bileicem

zan güvenilir değil.iyi bir yedek lazım olur.fakat banko formay teslim edersen ona üzülürsün ahha
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Reyes aslında tam 10 numara değil ya sanki, daha çok MC ağrılıklı oynabilir gibi geliyor bana, ayağı top yapabilen bir adam. Ben çok olumsuz değilim eğer olursa. Yanılıyor olabilirim de Lincoln tarzı değildi sanki adam, Atletico'da daha merkeze yakın değil miydi?. Ki bizi yendikleri sene süper oynuyordu Reyes, takım takır takır pas yapıyordu. Neyse olmaz zaten....
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Abi Reyes aslında tam 10 numara değil ya sanki, daha çok MC ağrılıklı oynabilir gibi geliyor bana, ayağı top yapabilen bir adam. Ben çok olumsuz değilim eğer olursa. Yanılıyor olabilirim de Lincoln tarzı değildi sanki adam, Atletico'da daha merkeze yakın değil miydi?. Ki bizi yendikleri sene süper oynuyordu Reyes, takım takır takır pas yapıyordu. Neyse olmaz zaten....
ortaya değil kanada daha yakın

hatta direk kanat oynuyor
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam Toggie aradım başkanı, Bale,Messi,Ronaldo'yla anlaşmışlar. Lahm'la Gerrard beklemedeymiş,Fatih Terim maç kasetlerini izleyip ona göre karar vericekmiş.
Casillas yalvarıyormuş beni alın gerekirse yedek bile otururum diye ama bizimkiler Muslera'ya söz verdik zaten Ufuk'a şans vericez diyip kabul etmemişler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...