Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Sercan ile anlasmisiz galiba. Cok buyuk risk de Stancu yerine Sercan olsun derim yine. Yerli sonucta..

ayrica;

14 Mayıs'ta yapılan olağanüstü kongrenin ardından rekor bir oyla Galatasaray'ın yeni başkanı seçilen Ünal Aysal'ın yaptığı hamlelerle görev süresinin birinci ayı dolmadan Sarı-Kırmızılı kulübü ekonomik olarak önemli derecede rahatlattığı bildirildi.

Galatasaraylı futbolcuların alacaklarından, kulübün acil ödemesi gereken borçlara kadar bir çok konuda kişisel ilişkilerini kullanarak krediler bulan Ünal Aysal'ın 20 milyon dolarlık bir kaynak yarattığı öğrenildi.

Transfer dönemi öncesi yarattığı kaynaklarla Galatasaray kulübüne nefes aldıran Ünal Aysal'ın, yönetici arkadaşlarına "Transferde küçük rakamlar için geri adım atmayın. Bu sezon bizim için çok önemli en önemli isimleri kulübe kazandırmalıyız. Transferde elimizden ne geliyorsa yapmalıyız" dediği öğrenildi.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi....

Muslera geldi.

Barışözbek8 gitti.

Selçuk İnan geldi.

Ceyhun Gülselam geldi ki arkada ikisine de laf atanlar olmuş, nasıl bir haterlıktır bu.

E bir de Elmander geldi BaroşCcC'nin yanına.

E Fatih Terim de geldi.

Sarp'ı yollasınlar seneye avrupa kupası olmadığı halde her maç full çekecek o stad sdfds.

Bir tek Neill'i yollamalarına üzüldüm. Reis... :(
Sosyal ağlarda paylaş

cana her ne kadar taraftar gözünde çok çalışkan ve savaşçı bir oyuncu olarak gözüksede takıma fayda konusunda, teknik kapasite ve futbol bilgisi konusunda çok yetersiz

bakmayın siz geçen seneki o ruhlar topluluğu içerisinde sergilediği mücadeleye

ikinci yarı çıplak gözle izledim hep canayı, o kadar alakasız yerlerde o kadar sert ve biçimsiz dalışları var ki, her an hem kırmızı görebilir, hem penaltı yapabilir, durduk yere gol pozisyonu yaratabilir

para ile satılması büyük başarı olur bence, en kötü takas yolu ile gönderilmeli
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...