Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sanal çöpçatan Yonja

Canbaz

Öne çıkan mesajlar

sitenini kesin bir tanımı yokki isteyen istediği şekilde takılır,ben mesela liseden kaç senedir görüşmediğim arkadaşlarımı buldum,
genelde millet öncelikle arkadaşlarını ekliyo,ama tanimadigim adami eklemem gibi bi mantik yok,sonucta profiline nelerden hoslandıgını hobilerini falan yaziyosun ortak yönleriniz yoksa eklemez

haklisin canbaz TURKIYE ELDEN GIDIYO SEYTAN YUVASI BU SITELER

he paticik adinda kullanicida acilmis bu arada 5-6 kisi vardi
Sosyal ağlarda paylaş

sitede takılalım dedik bir baktım 1 suru tanıdık kız arkadas cıktı tanımadıklarıda ayarlamanın 1 tek yolu var klasik piyasa taktıgı yakısıklı birkac resim koy, infonu sole zengin p...ymiş gibi doldur hele 1 de arabalı resim falan varsa sen o zmn gor cvpları ha birde unutmadan cesme and bodrum nights yazmayı unutma :) şşşşşştttt sacmalık ya hepsi goz boyama ben takılıyrm arkadaslarımdan dolayı ama kız ayarlamak fln hıkaye 1 kızın 400 arkadası var simdi o kızı ayarlasan nolur ayarlamasan nolur kız bastan kendini belli ediyor ztn :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 12 Eylül 2004 20:12 tarihinde demiş ki:
ha bu arada biri bana yardım etse çok sevincem.
bu yonja nedir?
mantığı insanların birbirleriyle tanışması arkadaş olması değil midir?

peki neden tüm kızlar "heeyt! sadece tanıdıklarım request yollasın, başkası yollarsa aaaazını yırtarım uleeeyn!!" modunda takılıyor orda?
sitenin mantığı
"kız ve erkek bulun arkadaş olun"
değil de,
"okul arkadaşlarınızla gizli gizli takılın" mıdır?

request yolladığım, bırak kızı, neden bir erkek bile accept etmez?
yonjanın mantığı "arkadaşlık" olmasına rağmen, bu olay nedir?
acaba ben mi yonjanın girişindeki yazıları vs yanlış mı okudum? yoksa aslında orda "sadece okuldan tanıdığınız insanları ekleyin" tarzında bir yazı mı vardır?

bir uyuz oldum valla bu yonjaya, bi antipati oluştu bende..

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 12 Eylül 2004 20:13 tarihinde değiştirilmiştir]

sana biraz denk gelmi$ cogu arkada$im [ben degil ben sevmem internetten boyle i$lerle ugra$mayi] tanimadigi kizlara request yolluyo ve kabul goruyo[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

Zaman harcamak ve uzun süredir alakanızın kalmadığı arkadaşlarınızla tekrar irtibata geçmek için gayet yararlı bir site olmasına rağmen, çöpçatanlıkta doğal olarak gayet vasat bir site.
Ben üyeyim baya bir süredir, gerçi eklemişsem eklemişsem 15 kişi eklemişimdir onlar da tanıdıklarımdır ancak onun dışında listeme gelen tanımadığım kızların %95'i çirkin oluyor, güzel olan kızın zaten böyle bir ortamdan erkek arkadaş arama gibi bir ihtiyacı olmuyor bu yüzden tanımadığı kişi ekleyince kabul etmez, en azından benim kız arkadaşlarımın hiç biri kabul etmiyor tanımadığı kişiler ekliyince. Ben şahsen elimi ayağımı çektim öyle arada sırada giriyorum 15 kişi falan eklemişimdir kimseyi eklemiyorum.[signature][hline]Eski kız arkadaşıma mesaj atarım:
-Uyudun mu?
-Hayır sen?
Arkadaşımla telefonda:
-Naber abi?
-İyiyim saol sen?
-Ben de iyiyim... naber?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yonjaya üyeyim açıkçası amam başta böle bi site oldugunu bilmiodum şu 70 kiş iflan var listemde ama bazı kızlar var 400 friendS öhö oluorum! SOnra girmemeye başladım zaten! Tiki mekan klasik tikiklerden başka beklenti olmaz zaten! Tipler utangaç konuya konuşmaya giremiolar kızlarda öle çok tikky kız erkek olsun arkadaşım var hepsi iyi çocuklar ama gördüklerini taklit ettikleri için adamlar ve kızlar öle bir konuma gelmişlerki net üzerinde öle açıla saçıla konuşuolarki anlatamam. Yane mesela tiki bi arkadaşım vardı kız okulda böle sus pus bi kızdı güzzeldide beyenirdim yane nette konuşurduk mesela öle aramızda bişi yoktu ama aşkım cannım ciğerim öpüyorum hadi rrüyanda beni gör tarzı mesajlar atardı dalgada deil yane aramız sonra çok ii oldu ama şuan koptuk nerde bilmiorum banane zaten! :) Çöpçatan sitesi işte bide reisler diye bi gruplar lütfen yonjası olanlar search yapsın napuıp edip bulsun infoyu okusun yarıldım! Tespih sallama dersleri mauhauhuahau![signature][hline]Canbaz
Sosyal ağlarda paylaş

ya baba sen ne bıcım adamsın ne camur atıyosun yonjaya orda gercekten cok ii dostluklar kuruluyo kendın bisey yapmaıyosun die baskalarını rahatsız etme kocum tiki diyosunda sen nası bi adamsın bakalım??? ben oaraya bayadır uyeyım ve super arkadaslarım var hatta su anda bı kız arkım var ama tabı basarmak ıcın caba harcamak lazım!!!
bılıp bılmeden laf olsun dıe msj atma
tesekkurler...
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar lütfen saçma sapan konuşmayın yani nasıl size etiket takılmasından hoşlanmıyorsanız başka insanlar da sizin bu tikiydi zarttı zurttu muhabbetinizden rahatsız olur.[signature][hline]Eski kız arkadaşıma mesaj atarım:
-Uyudun mu?
-Hayır sen?
Arkadaşımla telefonda:
-Naber abi?
-İyiyim saol sen?
-Ben de iyiyim... naber?
Sosyal ağlarda paylaş

Nedir bu tiki olayi bizim ulkede cok ilginc yav. Valla sasiyorum. Yonja'ya bende uyeyim ve benim gibi 50.000 in usyunde insan uye. "Yonja tiki mekanidir" veya "gercek bir abazan sitesi" gibi gerzek yorumlar yapmaya gerek yok. Komik duruma dusuyor bazi arkadaslar.[signature][hline]Sungur - Scout - 7L2 - ML6 - LGM Fletcher
Necrocks - Necromancer - 1L8
Olcayto - Infiltrator - 3L4
Alaattin -Sorcerer - 2L3
Olcayto - Nightshade - 3L0 - ML4 - Assistant Tailor

Now in Sydney, Australia...
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu her 10 kişnin 6 sının profilinde cadde var
Cadde genciyiz gibi laflar var. Tikky kavramı garip bi kavramda bu bi ortamın genci olmak bana biraz öküzlük gibi geliyor.
caddede uyuyan tipler.

bu arada
17 eylül Cuma günü Yonja Gathering var. Giriş 25-30 milyon
Mor ve Ötesi çıkıcak daha sonra Dj ile sabaha kadar sürücek bir parti.
bilgi için.
www.yonja.com[signature][hline]tuana...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...