Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

Buddha

Öne çıkan mesajlar

said:
Techies (who I play the most) is now a cart with 2 goblins in the back holding a bomb and 1 goblin in the front. Their spell effects look really good too.

ahahahah

Oyunun hakkında bir avuç detaylı, ilginç bilgi buldum. Tabi tamamen yalan da olabilir. Yine de paylaşayım dedim.

http://www.dotallyrad.com/2011/06/27/more-dota-2-info-leaks-no-pics/

Edit: eah fakemiş, yine de eğlenceliydi okuması.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

naix buglıydı bi ara. bkb ile bişeyler oluyordu. sandkingte de vardı bişeyşer. yurnero sürekli ulti atıyordu patchin birinde

dediğin sey 5.84b haritasında idi, sonra 5.84c ile baya biseyler fixlemislerdi, bayagı da oynanmıstı, sonra direk 6.00 dan basladı aldı basını gitti.

Yurneroya aghanim diziyodum o versiyonda.
Sosyal ağlarda paylaş

Yenilenmiş site: www.dota2.com

Gamescom'da turnuva olacakmış. 4 dilde falan yayınlanacakmış. Abi $1.000.000 ne? Dudağım uçukladı.

said:
Dota 2 Championships: First Public Showing at Gamescom

Valve today announced The International. This tournament will be the first time Dota 2 is shown in public, and will take place August 17th -21st at Gamescom in Cologne, Germany.

The International features the 16 best Dota teams in the world competing in the Dota 2 Championships through a group stage, double elimination playoff format over the course of Cologne’s five-day trade show.

The tournament will be broadcast in four languages (Chinese, German, Russian, and English) free of charge. The winning team will receive $1 million.

“The International is the first public Dota 2 event and will give the tens of millions of gamers playing Dota around the world their first look at the new game,” said Gabe Newell, president and founder of Valve. “I have had the good fortune to watch the competitors as they prepare for the tournament, and the level of play is extraordinary.”

In addition to the cash prizes awarded by Valve, NVidia is providing all the hardware for the event.

Dota 2 will be available for the PC and Mac later this year.

Steam sayfası: http://store.steampowered.com/app/570/
Sosyal ağlarda paylaş

Turnuva Dota 2 olacak.

Valve'ın çok ciddi hazırlandığı açık. Çok sıkı giriş yapacaklar rakiplerin arasına.

S2 ve Riot bunun farkında, o yüzden biri LOL'ün 14 milyon kullanıcıya ulaştığını açıkladı göz dağı vermek için, diğeri HON'u F2P yaptı hemen kullanıcı kazanmak için.

Bence kazanan dota2 olacak. Bir kere arkada Valve var, bu inanılmaz büyük bir artı.

3 oyunuda oynadım son iki günde. LOL, dota ve HON'a göre farklı ama kötü. Grafik motoru, oyunun hızı falan DOTA'dan sonra kanser yapar adamı. Gameplay bazında DOTA > LOL.
HON ise DOTA klonu zaten, DOTA 2 gelince sırf bu yüzden ayakta kalamayacak diye düşünüyorum. Eğer nisan-mayıs gibi F2P olayına geçseydi şuana kadar kendine oyuncu kitlesi bağlayacak seviyeye gelirdi ama geç döndüler.

GamesCon'dan sonra beklenti DOTA2'ye doğru yönelecek. 1 milyon $'lık turnuva da insanları direk kendine çeker. İşi ciddiye alanlar için bu gelecek turnuvalar için bir işaret niteliğinde olacak, o yüzden LOL'den DOTA 2'ye geçiş çok olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Dota 2 paralı mı olacak ne olacak niye hiç bişey açıklamıyorlar yahu. Netteki yorumlar Hon paralı diye oynamadım diyen bir sürü adam var. Ama Dota 2 paralı olsada alırım diyorlar. Şimdi Hon bedava oldu diye Dota 2'nin buna cevabı ne olacak merak ediyorum. Heralde oyun çıkacağı güne kadar hiçbişey açıklamayacaklar. Ama Hon'da şöyle bir durumda var para veren adam beleşçileri ayırabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

acdervis said:

Hero satmak gibi saçma sapan şeyler yapacaklarını sanmam.

Anca şapkalara ayakkabılara 25 dolar verir dururuz.

Adamlar sana hem heroyu satıyor, hem skin satıyor, hem de rune satıyor. Skin hariç IP'le de alabiliyorsun, böylece oyunda tutmayı da başarıyorlar sen o heroyu açayım, bu heroyu açayım derken.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...