Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

Buddha

Öne çıkan mesajlar

Buddha said:

Pasta said:

psr mmr aynı şey.
o dediğin olmaz çünkü normalde last hitleri carryne bırakıyosun saçma olur.
magmus bi ulti attı diye bütün killer ona mı gidicek?

İşte saçmalığın daniskası. Niye abi ben niye oynuyorum? Adam gelip KS'nin allahını yapıyor sonra ben carry'im diyor.

http://reactionimage.org/img/big/img_075.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben genelde support/ganker oynuyorum kdr 1.1 altına düşmedi henüz,herkes item lvl kasmak zorunda değil önemli olan rolünü iyi oynamak yani support =/= feeder,ben support oynadığım oyunların %70inde filan 30 40 ck ile oynuyorum,lvl18 yanında lvl10 olarak oynadığımda çok oldu.oyun başı hariç killeri carrye vermeye pek uğraşmıyorum onlarda bişey demiyorlar zaten 1700+ oyunlarda öyle kill bırakılması gereken hard carry pek seçilmiyor.
1600psr altı direk cehennemdir diye tahmin ediyorum.

1730+ oyunlarda bariz kalite artışı oluyor 1750ye çıkarsam iyi bi guild bulup tmm oynamak istiyorum çünkü takımlarla oynamak oyunun zevkini gerçekten 3-4 kat arttırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Buddha said:

Blood ulti attığı 50 hpye indirdiği adaam WS gelip ulti atarsa ve üstünede canın dolmadı diye ölüyorsan doğal olarak sinirleniyorsun. Bunda anlamadığın nedir?

Yoksa senin derdin yakaldım hazır adam sinirli trolliyeyim mi? Büyük harfle yazınca cümlenin anlamıda artmıyor bu arada. Bilmeden etmeden bir tarafınızdan ULTİ ATTIM YEA diye sallamayın. Canınız sıkılıyorsa gidin kumda falan oynayın.

Ayrıca Mmr yani oyunu kazanmak için carry oynayan hakkını veren adam var KDR kasan adam var. Eğer oyunu kazanacaksa bizzat besliyoruz zaten adamı. Ama adam sırf KDR kasmak için 60 dk ncde takılıp sonra gelip KS yapıp oyunu veriyorsa üstüne birde ben carry'im çalarım diyorsa sinirleniyorsun. Marty bunalrdan biri heralde bu kadar atarlı olduğuna göre bu konuda.

Ayrıca o replay dediğiniz oyunalr başka 1500 mmr hon oyunlarında carry alan adamlar başka. Adamda aşağılık komplexi varsa , çocukken tecavüze falan uğramışsa gidip carry alıp KS yapıp üstünede oyunu rezil edebiliyor. Bahsettiğiniz gibi sağlam carry oynayan gelsin sen zaten adamı beslemek için çalıyorsun.

blood olarak oynarken bunu yasadigin icin mi mmrin batti da 2 kere resetledin?
yani 1900luk oyuncu degilim, 1500-1700 arasi oynadim hep, hic de reset atma ihtiyaci hissetmedim. abuk subuk insanlarla karsilasirsin tabi de hic dusunmuyo musun ben niye bu adamlarla ayni seviyedeyim diye?

ayrica tam bir, "adama ilk ben vurdum, kill benim hakkim" mantiginda bi insan imaji ciziyosun. git slayer falan al onunla calamazlar killini rahat edersin
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...