Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

Buddha

Öne çıkan mesajlar

Pasta said:

yahu düzelmezse düzelmesin napıcaksın kdr yi
millet kdr için oynuyo diyosun sonra parayla düzeltemiyorum diyosun.

Arkadaşım bak daha basit analtacağım;

Mesela 1200 mmr'ye düştün 1500'e yükseltme parayla mümkün. Ama kdr için böyle bir şans yok. Bunu kendim için demiyorum. Durum hal böyle olduğundan oyuncular kdr önemsiyor. Ben değil. O yüzden bana boşver demen anlamsız git anlatabiliyorsan adamlara anlat. Benim derdim mmr. Kdr için sıfırlamıyorum para harcamıyorum. Daha ne kadar basit analtabilirim? Ve senin carry taşır dediğin adam bu mantıkla kdr kasmak için giriyor. Ve kdr kasmak isteyen carry ks yapsın istemiyorsun anlıyormusun. Niyet? Bilmiyorum başka nasıl analtsam.
Sosyal ağlarda paylaş

İyide stat resetlemeye falan gerek yokki. Gerçekten 1700'leri hak eden bir oyuncuysan 1300~ civarlarında önüne geleni ciğneyebiliyor olman lazım. Ben 1-2 defa üst üste yenilip 1270 e kadar düşmüştüm. Alıyorsun 2-3 tane early game ganger (mesela dw,valk,pyro...) ve ortalık dümdüz oluyor. Aynı şekilde built-in escape mekanizması olan hag gibi herolar da çok iş yapıyorlar low mmr oyunlarda. Ya da ormancı alıyorsun, wardını da kendin alıyorsun (1300 adama ward al demek deve-hendek ikileminden beter) ordan çıkıp kazanıyorsun oynu sonra.

Yani kısaca karşıdaki oyuncunun profiline göre oyun tipini belirleyebilecek kadar esnek pickler yapabilmen lazım. Böyle birşeyi yapamıyorsan zaten istediğin 1600-1700 seviyelerini hak etmiyorsundur. Bir de AP oynamazsan kolay kolay süper nooba denk gelmezsin çünkü geri zekalı oyuncu profilinin %90'ı sadece AP oynuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...