Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

Buddha

Öne çıkan mesajlar

Peki carry dışında diğer adamlar nasıl kasacak? Ayrıca sırf bu mantık yüzünden 5 kişi carry alıyor. 20 dakikadan senin base yıkılıyor. Carry dışında herkes ekmek kalıyor. Base'i yıkmak istiyorsan KS yapmican takım oyunu oynuyacan.

Ayrıca @Pasta kendini ne sanıyorsun bilmiyorum ama git başka yeri trolle. Adam gibi konuş artist artist konuşma. Cs oyna falan. Forumda bebe gibi bilmişlik taslama millete muhabbetin içine etme lütfen. Ergenmisin nesin, bir argümanın varsa konuş. Git şunu oyna bunu oyna bırak bu ayakları.
Sosyal ağlarda paylaş

abi beceremiyosunuz sonra oyun kötü diye ağlıyosunuz.
1300 den yukarı çıkarsan herkes carry almıyor.

söylediklerin o kadar komik ki yani
herkesin x carrynin 10x kastığı takım herkesin 5x kastığı takımın ağzını yüzünü kırar.
hiç mi izlemiyosun maçları falan carry level 21 yanda andromeda level 8 geziyo.

çok komik lan
hiç görmedim ben mesela BEN DEFANSTA DURMAM YA GOLÜ SEN ATIYOSUN BİZ NAPCAZ BURDA diye ağlayan futbolcu.

hon takım oyunu.
deal with it.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

rage kacinci skillin buddha.

Nefret ettirdiler oyundan abi. 2dir sıfırlıyorum hesabı. Yok yine sıfırlanırda 1500 altına düştün mü oyun sinir bozucu olmaya başlıyor. Ve şu sıralar çok oynuyorum 1500 üstü bile artık noob dolu bir şekilde düşüyor altlara mmr. Sonrası malum sinir stres. Kartta para kalmıaycak böyle giderse :D
Sosyal ağlarda paylaş

Pasta said:

abi beceremiyosunuz sonra oyun kötü diye ağlıyosunuz.
1300 den yukarı çıkarsan herkes carry almıyor.

söylediklerin o kadar komik ki yani
herkesin x carrynin 10x kastığı takım herkesin 5x kastığı takımın ağzını yüzünü kırar.
hiç mi izlemiyosun maçları falan carry level 21 yanda andromeda level 8 geziyo.

çok komik lan
hiç görmedim ben mesela BEN DEFANSTA DURMAM YA GOLÜ SEN ATIYOSUN BİZ NAPCAZ BURDA diye ağlayan futbolcu.

hon takım oyunu.
deal with it.

Klavyenin başında nasıl biri olduğunu tahmin edebiliyorum. Ergen misin? Uslubuna dikkat diye uyardım senin gibi liselilerin trollerini çekmez zorunda mıyız? Senin neredeyse tüm mesajların böyle artistçe kendini bilmişçe. Kendini ne sanıyorsun umrumda bile değil. O klavye ile kendini istediğin akdar tatmin edebilirsin. Ama benimle muhattab olmazsan sevinirim. Git kendin gibilere bulaş.
Sosyal ağlarda paylaş

Slint said:

Tanıdığın hon oynayan kimse yok mu? Random olarak lol da, dota da oynasan aynı kitleyle karşılaşacaksın.

Var ya arkadaşlar zaten clanla falan oynayınca ayda aptiden arkadaşlarla mmr gitsede sorun değil. Sonuçta dk5 ağlamaya başlamıyorlar tanıdığın adamlar. Ama kimse olmayınca solo atıyorum. Normalde haklısın atmamak lazım min 3 arkadaş olamdan. Can sıkıntısı başka oynadığım oyun yok. Şu sıralar pek dizi filmde kalmadı full HON oynayınca böyle insanın sinirleri zıplıyor sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben lol oynuyorum, bu muhabbetler yüzünden en son fake account açıp milleti trollucam diye kastım, aynen senin gibi sinir olmuştum, yok gideyim lvl 1 de kuleye öleyim falan. Sonra bi baktım bildiğin kendi oyunumu oynuyorum aynı şekilde milleti koruyor, adamları kolluyorum, killere yardım ediyorum, sonra anladım ki bu kişilik meselesi yok yani. Böyle adamlar her oyunda olucak, sen bildiğin gibi oyna. Arkadaşlarınla oynamaya çalış.

Birde

http://marketmynovel.com/images/Dont-Feed-the-Trolls.png

Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

şu topikten buddhanın dota/hon bilmediğine ve aynı takımda olmak isteyeceğim en son tip oyuncu olduğuna karar verdim.

yok ya en iyisi 4 normal oyuncunun yaninda +1 boylesi olunca hem oyunda egleniyosun hem adamla dalga gecip egleniyosun

ULTIYI ATTIM KILLERI SIZ ALDINIZ YAEEE

bi de mmr i batirip sucu da ruslara atmak bambaska bisey tabi.
ilkinde ruslari sucladin. 2.de de ruslari sucladin. 3. de anlarsin heralde sorunun ruslar olmadigini
Sosyal ağlarda paylaş

Blood ulti attığı 50 hpye indirdiği adaam WS gelip ulti atarsa ve üstünede canın dolmadı diye ölüyorsan doğal olarak sinirleniyorsun. Bunda anlamadığın nedir?

Yoksa senin derdin yakaldım hazır adam sinirli trolliyeyim mi? Büyük harfle yazınca cümlenin anlamıda artmıyor bu arada. Bilmeden etmeden bir tarafınızdan ULTİ ATTIM YEA diye sallamayın. Canınız sıkılıyorsa gidin kumda falan oynayın.

Ayrıca Mmr yani oyunu kazanmak için carry oynayan hakkını veren adam var KDR kasan adam var. Eğer oyunu kazanacaksa bizzat besliyoruz zaten adamı. Ama adam sırf KDR kasmak için 60 dk ncde takılıp sonra gelip KS yapıp oyunu veriyorsa üstüne birde ben carry'im çalarım diyorsa sinirleniyorsun. Marty bunalrdan biri heralde bu kadar atarlı olduğuna göre bu konuda.

Ayrıca o replay dediğiniz oyunalr başka 1500 mmr hon oyunlarında carry alan adamlar başka. Adamda aşağılık komplexi varsa , çocukken tecavüze falan uğramışsa gidip carry alıp KS yapıp üstünede oyunu rezil edebiliyor. Bahsettiğiniz gibi sağlam carry oynayan gelsin sen zaten adamı beslemek için çalıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...