Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wow lost 600k subscribers

forçen

Öne çıkan mesajlar

Sotto said:

Wow sosyal bir oyun olmamaya başladı gitgide...Ben bunu biraz questing sistemine bağlıyorum, biraz da instanced tek tuşla herşeyi halletme olayına...Katılırsın katılmazsın....
Level 15 bir karakterle sadece Orgrimmar'da oturarak, karakterimle fiziksel olarak hiçbir yere kıpırdamayarak, haritayı bile bilmeyerek, kimseyle tek kelime konuşmadan max level'a ulaşabiliyorsam, pvp yapabiliyorsam, oyunun sosyal anlamında bazı eksiklikleri vardır...

oyunun sorunu daha guzel anlatilamazdi.
Sosyal ağlarda paylaş

6 yıllık oyunda hala hoplaya zıplaya lvl alıyorsan bunda asosyal bir format yerine başka birşey aramak lazım keza istersen quetin ilede lvl alabilirsin ha sen diyorsun ki quest yapacak adam bile yok evet yok çünkü oyun 6 yıllık daha 3 aylık oyunda quest yaparken adam göremiyorsun bırakta 6 yıllık oyunda da olmasın adam ama halen instance yapacak adam bulabılıyorsun o zaman ne sonuç çıkıyor oyun tam anlamıyla asosyal formata bürünmüş değil. Sadece 6 yıl önceki amaca ulaşma yolu ile bu zamandaki amaca ulaşma yolu farklı.
Bunu blizzard istemedi sen,ben,onlar istedi. Burda çok hatırlarız "abi beni kimse partye almıyor","sen huntersin eziksin ubrs bile almayız" diyenleride hatırlıyoruz adamlarda lan ölemi alın size lfg sistemi en azından instance yapma oranınızı arttıralım dediler. Ama sonuca bak yine insanlar üzülüyor. Yazık insanları mutlu etmek çok zor her zaman birileri yakarış içinde ama yapacak birşey yok adapte olmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

sene 2011 hala wow fails.. beyler ben bıraktım rahatladım! sizde bırakın! hadi beyler 3 dediğimde bırakıyoruz bir.. iki... ü..

%5 hiç birşey değil patch geldiğinde %90 ı geri dönerde insanları memnun etmek çok zor.wow sistemini anlayamayıp komik isteklerde bulananlar oluyor bunlar olmadığı için oynamadığını söyleyenler.content için oynayanlar var 12/12 yaptım bütün bossları gördüm sonraki patch gelirim diyenler.hc kasanlar var bunlar arasında hc kolay/zor muhabbeti(tabi casual olarak bunları uzaktan izliyoruz)pvp de arena geldiğinden beri bitmek tükenmek bilmeyen buff x!!! nerf y!!! mubabbeti.ha bi de her exp geldiğinde/belirli aralıklarla bu sefer kral olucam bütün server adımı haykıracak! diyip 1 ay sonra yine olmadı :( diyip bırakanlar var :)

öyle şeyler yazılmışki şöyle düşündürüyor ya bu insanlar lvl 60 zamanı oynamadı ya da zaman bazı şeyleri unutturuyor.world pvp denilen şey olduğunda 100lerce, adam lvl 60 olmuş adam olamamış lvl 20 e reskill/camp yapıyor RAGE!!!! başlığı açılıyordu server okadar kişinin tarren mill savaşı yapmasını kaldırmıyor server gidiyor bliz in buna çare bulması lazım!ayrıca pvp de çok karambol oluyor!!bunların üstüne av-wsg geldiğinde millet i love u bliz tshirt lerini takmıştı :)

wow yaşlandı bizde yaşlandık.çoğu kişi wow max lvl dan sonra başladığından hemen max lvl olmak istiyor.eskiden ben var ya 5 saat brd yaptım! diyenler cata da hc ler biraz zorlayınca QQ yapıyor.şimdiki oyuna,vanilla, tbc deki rep,pre-q sistemini koysan bu kadar oynayacağıma kız arkadaşımla gezerim yeaaaaaaa muhabbeti yapıcak olanlar var :)

oyun kötü değil son sayılara görede 11.4 milyon kişi oynuyormuş.wow un 1/10 u içerikli mmorpg lerin çıktığı bir piyasada bliz fail wow fail demek yanlış bence.zaten aksine durum olsa 600k değil 6milyon kişi bırakır merak etmeyin :)bende biraz sıkıldım ama sıkılma nedenim nerde o eski pvp ler! vs değil deathwing ve tayfasını sevmedim bana göre ilgi çekici değil :)

eksilerde yok değil biraz geç oldu ama blizde 6 ayda major patch çıkarırım 2 yılda da exp çıkarırım sisteminin artık sürmeyeceğini anladı.hala bu sisteme devam ederlerse evet ozaman gerçekten wow bitebilir :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya abi....

Bir black temple'ın gelişini hatırlayın, o contente tekrar bakın.

Sonra bir de icc'ye bakın. Hani tbc zamanında oynamıyorduysanız açın youtube'dan ikisinin trailerlarına bakın, gündüzle gece gibi.

Bir SSCye bakın bir de BoTa bakın. Halls of Origination BoT'dan daha raid gibi duruyor yeminlen.
Sosyal ağlarda paylaş

tbc ilk hali çok daha eğlenceliydi. ne zaman ki pot nerfi, instance nerfleri başladı taklaya gelmeye başladı oyun. sunwellden sonra da zaten gg benim gözümde direk.

TBC ilk zamanlarında heroic dungeonları bitirmek bile gayet zordu, ama bir o kadarda eğlenceliydi. bitirdikten sonra fuck yeah diyebiliyordun ciddi ciddi. wotlk geldiğinde nasıldı peki? 2. gün lvl 80 olup bütün heroicleri temizlemiştik. sonra bu ne lan diye boş boş birbirimize baktığımızı hatırlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...