Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şöyle düz bi şehir var mı

DoruK

Öne çıkan mesajlar

manve said:

c.kalede arkadas ortamin guzelse acayip guzel eglenirsin. Yazin da kisin da rahat valla. Yazin gider aksamlari kayaliklarda icersin. Kisin gider sisenin ust katina sominenin yanina oturup icersin. Hatta kisin kar varken kayaliklarda sarap icmenin tadi da baskadir =)

Ozledim valla canakkaleyi.

ulen içki yoluna amerikalardan bile sürüyolardı az kalsın hala doyamadın :>
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

çanakkaleyi çok övdünüz ama benim çanakkaleli arkadaşlarım hep ufak bi yer pek bişi yok derdi bilemedim şimdi :) gidip görmek lazım tabii, şehitliğin olduğu yer dışında pek bir bilgim yok. hakikaten her yerin yürüme mesafesinde olduğu bir şehirle yaşamak kadar güzel bir şey yok. bu tarzda çok gelişmiş avrupa şehirler var kıskanıyor insan gerçekten.

çanakkale ilkbahar yaz aylarında gerçekten müthiş oluyor doyamıyor insan.henüz sıcağı göremedik ama hala buz gibi,kışı soğuğu hiç çekilmiyor çok pis rüzgarı oluyor(azalmışta olsa pis rüzgar devam ediyor).şehitlikle merkezi kısmının pek bi alakası yok,merkez kısmı zaten şehitliğin karşı tarafında kalıyor.
bisiklet olayına gelince merkez dümdüz harbiden zaten bisiklet kullanan kesimde oldukça fazla camiiye bisikletle gelen dedeler filan görüyorum bazen işine bisiketle giden takım elbiseleri insanlarda var bisiklet burda epey popüler diyebilirim.

yaz gelsede kilitbayıra balığa gitsek sonrada tepeye çıkıp içsek off gelmedi sıcaklar be
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

manve said:

c.kalede arkadas ortamin guzelse acayip guzel eglenirsin. Yazin da kisin da rahat valla. Yazin gider aksamlari kayaliklarda icersin. Kisin gider sisenin ust katina sominenin yanina oturup icersin. Hatta kisin kar varken kayaliklarda sarap icmenin tadi da baskadir =)

Ozledim valla canakkaleyi.

ulen içki yoluna amerikalardan bile sürüyolardı az kalsın hala doyamadın :>

ole deme ama harbiden oralarda gidip 3-5 liralik sarap icmenin tadini hic bisi vermio, bi ara gelirsiniz tadarsiniz bak =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...