Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

back to the future rte edition

Daesu

Öne çıkan mesajlar

abi adamlar astaldi'ye yaptırılan tüneli biz yaptırdık diyor kimse ses etmiyor
dünyada artan havayolu trafiği ve kentlerde toplanan nüfusu hiçe sayıp hava alanlarını arttırdık reklamları gibi reklamlar yapıyor kimse ses etmiyor
dahası!! kaza yapıp 37kişiyi öldüren -ve bunu tamamen komik sebeplerle örttüler- sonrasında eskişehirde bi daha kaza yapan hızlı tren ile reklam yapıyorlar kimse ses etmiyor.

adam biz kurduk demiş. o mu dokunacak allasen ya.

ben kurdum, sen kurdun. hepimiz kurucuyuz olm!

haaa.. işin şu tarafı var. ben türk halkının hafızasına ginkgo biloba enjekte edeyim, omega-3 vereyim.

belki işe yarar.
Sosyal ağlarda paylaş

yapsınlar ya reklam,

türk telekomu yok pahasına sattık
özellştirmelerde neler neler yaptık
belediyelerde ne projelere imza attık. yeri geldi çinden granit aldık, döşettik, kaldırttık bi daha döşettik.
2b dedik, ağaçları kestirdik.
acarkent'e bile diş geçirmedik. şidmi vergisini de almıyoruz.
doğalgazı hiç sormayın kaç para veriyoruz, nasıl bir formülle gaz alıyoruz biz bile bilmiyoruz.
siteleri yasakladık, gazetecileri içeri aldık.
mutluyuz!
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
asterpitix isimli youtube kullanıcısının yorumu gayet iyi:

youtube said:

kalabalıkta HAYIIIIRRR diyor... yaşadığınız vilayette üniversite ne zaman kurulmuş haberiniz yok.. sonra birileri BİDON KAFALI, KOYUN dediğinde, BUNLAR CAHİL CÜHEYLA DAN OY ALIYOR tespiti yaptığında kızıyorsunuz...
Sosyal ağlarda paylaş

her seçimde yüzümüzde tebessüme sebep olan akp güruhu, teşekkür ederiz :)

dasaaa said:

...
halkının hafızasına ginkgo biloba enjekte edeyim, omega-3 vereyim.

belki işe yarar..

bence transplantasyon daha yüksek ihtimal. muhtemelen geri dönüş şansı yoktur artık şu saatten sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

chp doneminde universite yoktu, ssk dan siparisle yurtdisindan universite geliyordu, kilicdaroglu batirdi hep OSYM yi, bu zihniyet yurtlari ogrenciye muhtac duruma getirdi

ama benim halkim artik uyandi benim halkim artik uyandiii, medeniyeeeeet ne gerektiriyorsa onu talep ediyor, universte sitiyor puskevit istiyor, anne benim niye puskevitim yok benim niye universitem yok diyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...