Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassin's Creed: Revelations

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

Assassin's Creed: Revelations Animus Edition

Animnus Edition Features:

-Behold the Animus Edition, holding secrets retrieved from the depths of the Animus
-In-depth encyclopedia, with comprehensive entries on the major characters, events and other important aspects of the Assassin's Creed® universe.
-Original game soundtrack
-Assassin's Creed Embers Movie: an animated short film

In-game content:

-Explore the prison of legendary Vlad the Impaler, the scourge of Constantinople who inspired the myth of Dracula. Seek out the hanging cell of the infamous leader to retrieve his personal blade, a deadly close quarters dagger capable of dispatching any foe.
-Capacity upgrades for your hidden gun bullets, bombs & crossbow arrows to give you a decisive advantage in battle.
-Play as two additional multiplayer characters: The Crusader & a character from Assassin's Creed® Brotherhood revamped with a Constantinople flavour: the Ottoman Jester
-The Armour of Brutus from Assassin's Creed Brotherhood
-One exclusive customisation item.
Sosyal ağlarda paylaş

ubisofttan mesaj geldi

SECOND HAND GAME yazmis, bu CD keyi biri zaten kullanmis daha once, ikinci el oyun almayin demis, birinci el diye sattilarsa git dukkanla konus demis

hic ugrasmadim, dedim sansimi tiglon ile deniyim attim tiglona mail ayzdim durumu, saat sabahin 8 i idi

saat 10 da mail geldi tiglondan, yeni key verdiler

neyse actim oyunu ve omrumdeki en aptal seyle karsialstim, oyunun saveleri ubisoft serverlarinda duruyormus -_-, korsan power devam etcez

ubisoft = shit tier

tiglon = god tier

adamlarin ik isaatte cevap vermeisni gectim zart diye yeni key verdiler lan, aral olsaydi gunlerce surundururdu
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Viktor said:

AC hic oynamadiydim, bi gaz 20 liraya ac2 vardi PC icin gittim aldim megavizyondan, baya jelatinli filan sifir

CD key kullanimda diye actirtmadi, mail attim fis ile oyunun ve CD keyin resmini cektim yolladim, 4 gun oldu tik yok hala ubisofttan, gittim crack cekip oynadim orjinal oyunu

ubisofttan daha orjinal oyun almam

Benim hesaptaki oyunu sildiler direk abi :D Baya mail attım "yahu niye sildiniz oyunu hesap banlı falan değil" diye. Oyunun faturasını ya da resmini yollayın dediler. Faturayı atalı kaç ay oldu dvdde taşınırken kaybolmuştu. Adamlar söylemediler neden sildiklerini. Oyunun benim hesabımda olduğuna emin olmaları lazımmış (serial yetmezmiş) ondan aman diyim kaybetmeyin kutu falan :D "Achievementlarım var aha duruyor" bakın desemde kesmedi. Bi daha orjinal alabilmem için Ezio'yu yollamaları lazım bıçakla falan :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...