Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DH insanı

throine

Öne çıkan mesajlar

BENCE BMW BOK GİBİ EN İYİSİ MASERATİ AL

İMZA
PENTİYUMDÖRTÜÇYÜZYİRMİMEGAHERS AMA BİNDÖRTYÜZDE ÇALIŞIYO CİFFORS EMİKS İKİYĞZ BEŞTÜZ CİGA REM
OPEL ASTRA TRIPTIRONIC BİRDÖRTMOTOR YÜZYETMİŞBEYGİR
OPEL ASTRA KARDEŞLİĞİ CcC
AYFON DÖRT SAHİPLERİ
CcC MÜHENDİS VE ZANAAATKERLAR ÖDASI
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTELİ MÜHENDİSLER
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:

binbaşı diye rütbe mi olur

bizde üç madalya var ama...

SeaGle said:

Burdaki insanlar görgüsüzlük yapmıyor pek.
En azından hem bu konuyu açıp hem imzada mal beyanı yapmıyor.

Siyasetçiler bile bu kadar açık değil lan.

yahu ne mal beyanından bahsediyorsunuz arkadaşım iyi misiniz?

çoğu donanım forumlarında özellik bile vardır, otomatik olarak senin pc konfigini imzanın altına koyar.
bu kadar da kıskanmayın insanları yahu ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

biz dışarıdan çok iyi görünüyoruz ya, adam ondan ezmiş milleti.

dışarıdan gelen, fiesta seks geçince cümle içinde anlıyor zaten ne kadar komik insanlar olduğumuzu canım.

çıkartıp masaya vurunca kuzenini masadan düşürebilirim.

çok normal bunlar yani.

süperiz!

yihu
Sosyal ağlarda paylaş

çatladık kıskançlıktan sorma

Bone said:

SeaGle said:

Burdaki insanlar görgüsüzlük yapmıyor pek.
En azından hem bu konuyu açıp hem imzada mal beyanı yapmıyor.

Siyasetçiler bile bu kadar açık değil lan.

çoğu donanım forumlarında özellik bile vardır, otomatik olarak senin pc konfigini imzanın altına koyar.

said:
Kasa: AMD Phenom 9550 Quad 2.20 GHz - 5 GB Ram - ATI HD4830- 160+320 GB HDD - Win 7 Ultimate
MacBook Pro:Aluminium 2009-2.53 GHz Core 2 Duo - 4 GB Ram - NVideo GeForce 9400 - 250 GB HDD - Snow Leopard
iPad Wi-Fi 64 GB, BlackBerry Bold 9700, iPod Classic 160 GB, iPod Touch, Logitech x540 5+1, [b][b]Regal HD TV[/b][/b], XBox 360 PRO, Linksys WAG320N, 2 TB WD + 1.5 TB Maxtor

pc configine laf eden yok ama şu komik cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Neyini kıskanıcam bone, dalga mı geçiyorsun?
Şöyle bi uzaktan bak, bi mantıklı kafayla düşün. Regal lölö tv yazmış oraya, monitör yerine mi kulanıyor? Hayır onu geçtim donanım forumu dediğin yerde bununla ilgili konular olur genelde, orada paylaşılır bu işler.

Şu yapılan ile normalde donanım ağırlıklı forumlarda yapılması gereken bir tutuluyorsa problem var orda, dışarıdan bakmayı dene.

@dasaaa

Fiesta seks halka mal olmuş bişey bununla onu karşılaştıramazsınız!!
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Şöyle bi uzaktan bak, bi mantıklı kafayla düşün. Regal lölö tv yazmış oraya, monitör yerine mi kulanıyor? Hayır onu geçtim donanım forumu dediğin yerde bununla ilgili konular olur genelde, orada paylaşılır bu işler.

Şu yapılan ile normalde donanım ağırlıklı forumlarda yapılması gereken bir tutuluyorsa problem var orda, dışarıdan bakmayı dene.

gördüğüm bazı donanım forumlarında forum ayarları altında kendi tv'ni, cep telefonunu, pc özelliklerini ve varsa kullandığın konsolu yazabiliyorsun, onu da imzana ekliyor. onlara özenmiş diye varsayıp bana anormal gelmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Konu DH'de olunca açılan topikte adamın tavırları, cümleleri. İmzadaki Regal TV'yi boldlamayıp iPad bold yazma ihtiyacı duyması bir acayip duruyor işte. itiraf edin. sdf
Gerçi forumdakiler elemana yüz vermemiş kimse öyle iki kişi yazmış gitmiş. Topiki umduğu ilgiyi göremedi. Artık başka yazlara aldı.
Sosyal ağlarda paylaş

baktım bişey göremedim konuda. Çok fazla üyesi olan ve çok fazla takip edilen bir yer illaki abuk kişiler çıkacaktır.
Sanki biz de bunlardan yokmuş gibi ya da çok farklıymışız gibi görmenizi anlayamadım.
BabacumMostors said:

o değilde neden imzasında mal beyanında bulunmuş arkadaş?
ayrıca mal beyanı degil o.donanim destek icerikli bir forumda bunun olması çok normal ve yararlı bişey.
imzayı gören ve o üründen kullananlar sorunlarını paylaşabilirler aralarında, orda yazan ürünü almak isteyen imzasında kullandıgı adama soru sorup tavsiye alabilir rahatça vs. Binlerce kullanıcısı olan dh de her ürün için konu açıldığını düşünsene.
Şu imza olayı birçok sorunu kısa yoldan çözmek için çok etkili.
Ha bunu anlamıyorsanız bilemem ille laf atıcaksanız da beni ilgilendirmez zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...