Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bin Laden Down & Die

aquila

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

http://1.bp.blogspot.com/_6Y-NXZmDcxU/TTLPiQ3uzqI/AAAAAAAANs0/uOEO0P5fXcc/s1600/stalin-mao-hitler.jpg
yukarıdakilerden hangisinin halen ülkesinde resimleri sokakları süslüyor?

abi rüyama girdi ya. komple komünist bir ülkeymişiz, arkamızadn silah zoruyla savaşa itekliyolar bizi, ama komutan erdoğan, topbaş falan. (tabiki en psikopat olanı, kaçanları en çok vuranı RTE) sonra halk bi cephede isyan edip geriye doğru taaruza başlıyor, biraz geri püskürtüyoruz falan. ben ve tanımadığım birkaç kişi daha sonra gruptan ayrılıyoruz, uzakta bir outpost görüyoruz etrafında bikaç kişi. bunları snipe ediyim diyip ıskalıyoruz, bunlar bizi vuruyo öldüm uyandım orada sfdsdf
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

Sam said:

http://1.bp.blogspot.com/_6Y-NXZmDcxU/TTLPiQ3uzqI/AAAAAAAANs0/uOEO0P5fXcc/s1600/stalin-mao-hitler.jpg
yukarıdakilerden hangisinin halen ülkesinde resimleri sokakları süslüyor?

abi rüyama girdi ya. komple komünist bir ülkeymişiz, arkamızadn silah zoruyla savaşa itekliyolar bizi, ama komutan erdoğan, topbaş falan. (tabiki en psikopat olanı, kaçanları en çok vuranı RTE) sonra halk bi cephede isyan edip geriye doğru taaruza başlıyor, biraz geri püskürtüyoruz falan. ben ve tanımadığım birkaç kişi daha sonra gruptan ayrılıyoruz, uzakta bir outpost görüyoruz etrafında bikaç kişi. bunları snipe ediyim diyip ıskalıyoruz, bunlar bizi vuruyo öldüm uyandım orada sfdsdf

Açıkta bırakma.
Sosyal ağlarda paylaş

Ladin için taziye ilanı

önceki sayfalarda verildi mi bilmiyorum, tam sayfa taziye yayınlatmış adamın biri. Böylesi de var işte

ilan metni

"İnna Lillâhi ve innâ lleyhi Raciûn Ey Usame Bin Laden! Ne mutlu sana ki; Dünyayı ahiret karşılığı satıp malın ve canınla cenneti satın alarak, Allah katında rızıkla- ra mazhar olabilme diriliğine ulaştın.

Ne para, ne makam, ne de o özenilen şatafatlı hayat seni asla Allah yolundan döndürmedi, kılcal damarlarına kadar hissettiğin Allah aşkı ulaşmak istediğin cennete kavuşturdu.

Diğerleri gibi Allah'ın ayetlerini az bir bedel karşılığı satmayıp vahyin emrettiği doğrultuda öyle bir mücadele ettin ki, haçlıların çizmeleri altında ezilen Müslüman kardeşlerinin özgürlük umudu ve onuru oldun.

Yeryüzünde din tamamen Allah'ın oluncaya kadar onlarla mü­cadele ettin; oyun, oyuncak ve aldatmadan ibaret bir saniye son­rası meçhul dünya yaşamına zerre kadar meyletmedin.

Özgürlük ve bağımsızlığın ne demek olduğunu tarihe altın harflerle kazıdın, sadece Müslümanlara değil insan­lıkla şereflendirilmiş hiçbir eşrefi mahlûkata zincir vurula­mayacağını emperyalist azgın barbarlara kanıtladın.

Her Müslüman gibi cennete kavuşmana üzülmüyor bila­kis imreniyorum.

Eğer Müslüman kimlikler, inançlarında sebatkâr davranıp kendilerini müstemlekeye dö­nüştüren barbarların değil de senin yanında yer alsaydılar, dünyadaki zulümler sona ere­cek ve Allah'ın vaadi olan zafere mutlaka ulaşılacaktı. Ancak iktidarları, mahkûmluğu öz­gürlüğe tercih ettiler...

Milyonlarca erkek, kadın ve çocuğun katliamından ve esaretinden sorumlu ABD, İsrail ve Avrupa'nın masum addedilip senin terörist ilan edilmen, şüphesiz Allah nezdinde hiçbir kıymeti harbiye taşımamaktadır.

Naaşın tüm İslam alemine mübarek olsun.

MEHMET ALİ ŞADOĞLU"

Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

ha bir de abdnin olayı tek bir isimle gerçekleştirmemiş olması.

yoksa kızılderili katliamından başlayarak ipe dizsen, aynı anlayışın öldürdükleri bu üçünü toplar. tek isim olunca "evil" vücut buluyor dediğim gibi.

anlayış kıyasına girersen gene yetişemez abd filan kızıl katliamlara, ha çin zaten tarih boyunca en büyük kıyımların yaşanıp bahsi bile geçmediği bir memleket.

buyur toplamaya başla. :)

ha kaldı ki "afedersiniz yanlış yaptık" deseler ama yok öyle birşey ortada. vatikan bile özür diledi haçlı seferleri için.
Sosyal ağlarda paylaş

reyou said:

lan su cinin adam gibi bi action unu gormeden gocup gitcez ona yaniyom.

adamlarin cin seddini dikmelerinden sonra ne dunya savaslarinda bi olayi var, ne dunya barisinda bi soz sahibi, ne sporda basarililar, nede marka konusunda.

dobrowski gibi adamlar lan.

dünyann yarısı hamaddeyi, ara malını bu adamlardan alıyor.. apple a rest çekse çin, apple talebe yetişemeyeceğinden biter

dünya ekonomisinde çinin sözü büyük sadece biz "common" göremiyoruz hani adamların ihraç fazlası tüketim malı değil sanayi malı, oyuncak, sunta, leblebi satarak o rakamlara gelemezsin
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

goldbären said:

ha bir de abdnin olayı tek bir isimle gerçekleştirmemiş olması.

yoksa kızılderili katliamından başlayarak ipe dizsen, aynı anlayışın öldürdükleri bu üçünü toplar. tek isim olunca "evil" vücut buluyor dediğim gibi.

anlayış kıyasına girersen gene yetişemez abd filan kızıl katliamlara, ha çin zaten tarih boyunca en büyük kıyımların yaşanıp bahsi bile geçmediği bir memleket.

buyur toplamaya başla. :)

ha kaldı ki "afedersiniz yanlış yaptık" deseler ama yok öyle birşey ortada. vatikan bile özür diledi haçlı seferleri için.

özür dilediyse sorun yok:P

istesek de istemesek de, en azından hükümet olarak amerika devleti zayıflıyor. çin kapitalizmden şişip sönene kadar bir süre asyaya kayacak gibi. esas sorun dengeler kayarken arada satranç tahtası olmayalım da gene.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...