Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Feto ve tosuncukları,dolayısıyla CIA iş başında,MHP'de kaset depremi

cetintas

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

o değilde hayat kadınlarına ne anlatırsın sen böyle yediğin bütün naneleri auehauheu adamlarda komedi ya.böyle cümle aleme rezil olursun işte

işte milletvekillerimiz sahtekar olmanın yanında vasıfsız ve salak sahtekarlar. denmiş zaten yukarda

said:
Adamlar tırt boş adamlar, genel başkan yardımcılığına kadar gelmiş olmaları hele zaten apayrı salaklık.
Sosyal ağlarda paylaş

dalema kim bilmiyorum da onun adı David Petraeus, dalema değil, lakin ben şimdiki cia başkanından bahsediyorum savunma bakanı olcakmış adam.

her türlü bütün gün forumdan ülkeyi kurtarıp kendinden yaşça ufak bir ton kişi tarafından hergün dalga geçilmesinden daha iyi, bir kariyer yapmış adamlar en azından :D
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

mhpyi umursayan var mıymış. türk ırkçıları çapulcu diye dalga geçiyor, mhp geçmişli yığınla insan akpye oy veriyor, genel başkanı hesapları yüzünden alay konusu...

devlet bahçeli mhp tabanını epey baskıladı. eskisi gibi olay çıkartamıyor bazı ülkücüler.
bundan rahatsız olan "mhp geçmişli yığınla insan" gidiyor akp'ye üye oluyor.
kabadayılık yapabiliyorlar çünkü orda.
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

dalema kim bilmiyorum da onun adı David Petraeus, dalema değil, lakin ben şimdiki cia başkanından bahsediyorum savunma bakanı olcakmış adam.

her türlü bütün gün forumdan ülkeyi kurtarıp kendinden yaşça ufak bir ton kişi tarafından hergün dalga geçilmesinden daha iyi, bir kariyer yapmış adamlar en azından :D

Kaşıntın ne küçüğüm,benim gibi senden yaşça büyük bütün gün forumdan ülkeyi kurtaran ve iyi kariyer yapmamış birisi sana pul koleksiyonunu mu gösterdi?

Ben yine de sana uymayayım ve senin gibi küçüklerime öğretme görevimi yerine getireyim(bu arada pek çok arkadaşımdan çok güzel şeyler öğrenmeye de devam ediyorum).

dalema:Apo şerefsizinin İtalya'da bir süre kalmasını sağlayan İtalyan dışişleri bakanı.O gün bugün Türkçemiz'de ki benzer lafın kullanılmasının sakıncalı olduğu resmi ve sosyal ortamlarda <> tabiri kullanılmaktadır.

Sen SİAYEY başkanı savunma bakanı oluyor diyorsun, ben de çuvalcı general SİAYEY başkanı oluyor diyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

abi ben anne-baba sevgisi nedir bilmem, toplumda da gerçek dostum yoktur, etrafım kalabalıktır ama her birinin etrafımda bulunmasının bir nedeni vardır, bu nedenle ben kendisi ile barışık senin gibi abileri kıskanırım, hazmedemem onların böyle forum ortamlarında bile konuşmalarını, akıl vermelerini, tecrübelerini paylaşmalarını kıskanırım, hazmedemem.
Ben Hiç çocuk olmadım abiiiii.

Not: Benim konuşmamı alıntılar gibi yapıp saygısızlık yapan her adam aynı muameleyi hak etmektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

Feroculara slm çakıyorum burdan. Daha çok şey söledim bu çocukalrın aklını saçma sapan şeylerle dolduran zebanilere ama forum el vermiyor.

Kendi hayatınızı yaşayın ulan başka insanlara cehennemde yansın sizene ulan. Cennete merdiven mi döşüyorsununuz. Konu ne bilmiyorum ama girdim öle araya. Slm

Şimdi konyuda okudum hiç bir halt anlamadım. Feto Mhp Cia geçmiş. Hehe normal olm bunlar konu artık herneyse. Siayset gizli ajanlar dinciler. Olay bitmiştir fatality direk.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.youtube.com/watch?v=xiTrjz2fCtw bu sağlam mesela habire yüklüyor birileri demekki. bu arada bu şekilde olması kötü tabi ama adamın konuşmaları dinledikçe b.s.g diyesi geliyor insanın. yani gitmesine pek üzülecek durum yok. sex kasedi olsa çok sorun olmazdı.
edit: imla
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...