Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sansli masa

senko

Öne çıkan mesajlar

cetintas said:

Ya bu kız ünlü olur valla,helal olsun,izliyorum hala ve görüntüler ilerledikçe koptum. Adam ama harbiden hayvan, ulan bak başka tartışma konusu,kız ne kadar hoş kız, bu ayıda ne buldun kızım yaaaa????

Ben böyle postu odama poster yapar günde 3 kez okurum arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

ya şurda adama ayı diyenler: abi iyimisinz siz? o kızın yaptıklarından sonra tutup bi tane geçirmeyen bir adam ayı değildir melektir abi.

şurda gerçekten, bu yapılanların oyun oldugunu bilmeyip, şunlara katlanacak ve fiziksel tepki vermeyecek adam yokturç.

sevgilisine sırf küfür edebilen adam ayı oluyorsa siz gerçekten ilişki olayı yanlış anlamışsınız.

ayrıca feyk abi. kusura bkmayın.

bugün çok gıcıgım biliyorum ama bu böyle yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Gençler,toramanlar,yurdumun gelecek ümitleri...
12 senedir evliyim 6 buçuk sene çıktığım kız arkadaşımla.Yani hadi yarımı atayım,18 senedir birlikteyim eşimle.Ben ki küfür etmeyi sek rakının yanına peynir-kavun kadar seven bir adamım, henüz eşime "saçmalama,manyak mısın,geri zekalı" ve türevi hakaret sözleri haricinde küfür etmedim.Hee,ben örnek adamım demek istemiyorum ama bir erkek, bir kadınla ve hele ki aynı evi,aynı yatağı paylaştığı bir kadınla konuşurken ADAM OLMALI,hayvanlık yaparsa tabi ki hayvan diyeceğiz.

Yoksa orada o kadının yaptıklarından dolayı tutup o laflar edilmez.En çok çeker gidersin?Ne demek a....k.....?Koyduğundan şüphen mi var ki böyle küfür ediyorsun hayvan demek isterdim o herif karşımda olsa...

Ulan niye bu kadar hırslandıysam ben de anlamadım,neyse gençler,budur diyeceklerim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...