Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ABV iş bankası!

knox

Öne çıkan mesajlar

2 hafta önce falan kredi kartı için başvurdum,bugün aradım bankayı başvuru gözükmüyor,başvurmuş olduğunuz şubenizi arayın dediler ok dedim ablaya.Başvurmuş olduğum şubeyi aradım müzik falan dinlettiler baya bi EYW neyse başvuru kaybolmuş,öyle kaldım telefonda basardım küfürü de dua etsinler yanım da bayan vardı.Ulan nereye kayboldu koskaca form kimlik fotokobi bordrosu falan.Nasıl bir banka bu iş bankası ya offff
Sosyal ağlarda paylaş

abi fakirseniz her yer bıktırır yani. başvuru falan yapmışsın.
benim babama her banka çot diye yollar kendisi kredi kartı. yıllardır tüm kartları da geri çevirir babam garantide takılırız. kıçımızı öpüp ayaklarımıza masaj yapmadıkları kaldı. bi de böyle müşterilerinin üzerine çok düşüyolar benim o hesaptan olan ek kartımı "ÇALINDI LAN ÇALINDI ÇEK CUMHURİYETİNDE PARA ÇEKMİŞLER KARTTAN" diye paranoya yapıp iptal etmişlerdi şalksdf

garanti candır
bonus canandır
Sosyal ağlarda paylaş

garanti, kuryenetle anlasmış kart dagıttırıyolar, adresi yanlış almışlar heralde sms geldi 444 0 334 ü arayın adresi güncelleyin diye.adres güncellemesi yapıcam çünkü kart gelmedi.neyse aradım kart numarası istediler.lol.kart yok dedim msjda bu telefondan adresimi güncellemem gerektiği sms i geldi dedim.kart numarasız işlem yapamıyoruz dediler.şubeye gidecekmişim.
Kuryenete söyleyin o zaman bu numarayı arattırmasınlar dedim.şubeyede gitmiyorum, ayagıma kadar gelip kart basvurusu almak iyiydi. Kalsın kart teşekkürler dedim kapadım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...