Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1.2 Patch hakkında röportaj

Khiran

Öne çıkan mesajlar

http://massively.joystiq.com/2011/04/22/an-exclusive-look-at-rifts-update-1-2-and-beyond-with-scott-har/

Özet geç diyen olursa;

-Outfit sistemi geliyormuş. Her bölgeye özel outfit setleri olacakmış. Şöyle anlatılıyor;
"Iron Pine Peak could have a snow ninja set while Shimmersand might feature a desert warrior outfit."

-LFG tool gelecekmiş. Dungeon finder gibi değil, normal bölgelerdeki aksiyonlar için de kullanabilecekmişiz bu LFG toolu.

-Düşük level bölgelerinde daha fazla aksiyon etkinlikleri yapılacakmış.

-5. role seçeneği eklenecekmiş. 100 plat. (OHA!)

-Yeni 10-man raid

-Recruit a Friend programı geliyormuş. Üyeliği olan kişiler arkadaşlarını davet edebilecek ve arkadaşı oyunu test edebilecek.(Ally of Ascended eventi gibi değil. Sitelerde key dağıtılmayacak yani)

Eğer arkadaşı oyunu satın alırsa in-game item verilecekmiş arkadaşını davet eden kişiye.

Nerfler, bufflar patch günü açıklancak galiba
Sosyal ağlarda paylaş

* The recipe window now has a Search feature! Search recipe names, ingredient names, equipment slots, and Rune 'usable on' slots for recipes that your character knows. You can also filter by the type of modification a Rune provides (Strength, Spell Power, etc).

En çok sevindiğim madde bu :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Ben beğendim gayet güzel olmuş.

LFG tool tam düşündüğüm gibi kullanışlı olmuş.

Karakterlere iconlar gelmiş. Tank mı DPS mi belli oluyor.

icon renklerinde değişiklikler olmuş. Özellikle MAP teki iconlar ve renkleri değişmiş neyin ne olduğu daha açık şekilde belirtilmiş.

Yeni questler eklenmiş, ayrıca guilde craft questleri kasarakta exp. kazandırabileceğiniz questler gelmiş.
Recipe oranında baya artış var ilk günden millete bir sürü recipe düşmüş. Crafting biraz daha önem kazanmış.

Craft menüsüne search fonksiyonu eklenmiş ben daha farklı birşey bekliyordum. :(

AH menusu değişmiş, filtre kısmı daha ayrıntılı hale getirilmiş.

Marksman buildlerim soulun kendisinde değişiklik olduğundan resetlenmiş. Önceden buffsiz 1.8k crit atarken simdi 2.4k görüyor oldum. Feci bir boost var MM için :)

Bunlar benim yarım saat içinde direk farkettiğim değişiklikler. Sonra zaten GS e girdik başka birşey inceleyemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

ben tank olarak T1 denedim dun aksam, queue instant geldi :)
healer arada su koyverdi, requeue ettik, 2 dakika sonra yeni healer geldi, gayet guzel ...

ancak sey kotu hangi specde queuelarsan ona gore role alabiliyorsun, mage olarak Fire magesen sadece DPS veriyor, Chloro secersen Hem DPS/Healer/Support hepsi acık geliyor, aslında yazınca simdi aslında o kadarda kotu birsey olmadıgını farkettim

Queue tamamlanınca direkt dungeon a teleport ediyor, wow daki gibi mini map in sol altında LFG iconu dısarı cıktıysan LFG sag click teleport to dungeon olayı var

bazı ekstra bonuslar falan gelmis vsvs

gayet begendim ben
Sosyal ağlarda paylaş

Senin şansızlığın ne diyelim :)

Dün 10 Man'e girdik guild ile sağlam geari olan adamlarla. Yok böyle birşey. Belki oyundaki en zor dungeon olmuş. GS bile daha kolaydı. 3 saat boyunca hiçbir boss u kesemedik en son dağıldık artık.

Birini kesmeden diğer bosslara nasıl gittiniz diyeceksiniz. 10man instance i shimmersand daki bir tepeyi kapatıp üzerine kurmuşlar. Biraz modifiye etmişler sağı solu ancak binek kullanabiliyorsunuz bu sayede bazı bosslara dokunmadan sağdan soldan atlayarak geçebiliyorsunuz. Yine de birşey farketmedi baya zor olmuş..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...