Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fiat Bis 126 alıp toplamak ve hatta cabrio yapmak

synthesizer

Öne çıkan mesajlar

Ne kadar mümkündür, parçasını bulmak ne kadar zorlar, sulu mu kuru mu, üstünü kestirecek usta bulunabilir mi gibi sorular var kafamda.

var mı fikri olan?

sahibindende perişanlar 1.5 lira, güzeller 3.5 lira gibi fiyatlarda.

hic ugrasmaya degmez 3.5 mu almalı, yoksa 1.5 alıp 1 liraya çiçek gibi mi yaptırmalı?
Sosyal ağlarda paylaş

Zaman, para, mekan ve alet-edevat lazım, eğer uğraşırken zevk alıcam dersen.

Ha basar parayı yaptırırım dersen para gider ama pek de zevkli olmaz. Elin yatkınsa yapılabilir. Garaj falan lazım ama birde. Tabi onun yanında çeşitli takımlar da gerekecek.

Çok süper bi tat alacağını zannetmem. Onun yerine 124 falan alsan hem daha oturaklı bi araba, harcayacağına değer. Hem de daha az tutar işi.
Bis kullanmak da kolay iş değil ayrıca, kara şanzıman değil miydi bisler?
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk araç var başka, bu öyle 1.5 a alıp ustune 0.5, 1 harcayıp ayda 1-2 kullanmalık matrak bişey olsun diye.
yapmayı dusunmuyorum, ozellikle kaportasını yani.
yaptırmak tek opsyonum.

ustunu kestirmek pek tavsiye edilmiyo evet rijitlik kaybından dolayı, ama zaten araçla ne 60kmyi gecmeyi ne de saglam viraj falan almayı dusunmuyorum. bi seferde 5kmden uzun da yol yapmazdım zaten yapacaksam,sırf 2-3 semt arasında dolanırdı.
Sosyal ağlarda paylaş

o enteresan bişi ya, başta photoshop sandım ama, wheelbase falan bi daralmış, kapı iptal, ama form bis gibi falan. arka koltuklar da yok sdfs.

evet ben de zaten aracın rijitligini bozmanın bana bi götürüsü olmayacagı dusuncesindeyim ama, arabalarla ilgili bi buyugum kesinlikle yapma dedi.

yapsaydım da bi rollbar tarzı eklentiyle elimden geldigince şasiye destek koymaya calısırdım ama,
kesme işleminden vazgeçerek gene de bi tane almayı dusunuyorum hala.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...