Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"şiddeti kadın istiyor" (muş)

seraphiel

Öne çıkan mesajlar

xunn said:

Abi tartışmalarda vurulmaz.

Kadının aldatır yada bu tarz "dealbreaker" hareketler yapar.

O zaman agzına patlatmakta hiçbir sakınca görmüyorum.

Terazide hafif kalıyor hatta.

"Tartışmada vurulmaz ama aldatırsa vurulur" demen sadece daha seçici (bir nevi daha az ayı) olduğunu, fakat özünde kadına şiddeti onayladığını gösterir. Sonuçta konu sana karşı kendini savunamayacak bir bireye şiddet uygulama eylemi olduğuna göre, yarın öbür gün yeterince sinirlendirirlerse yaşlı bir amca veya kendi çocuğuna da aynı şiddeti uygulayabilirsin demek ki.

"Namus meselesi" bir meşrulaştırma değil, senin vicdanını rahatlatmak için uydurduğun medieval bir bahane yani, kusura kalma :p Aldattıysa ayrılırsın, çok intikam alacaksan gider sen de aldatırsın.

Bir kadın gerçekten planlı olarak kendini eşine dövdürtmeye uğraşıyorsa göreceli olarak bnu yapmayan bir kadına göre daha çok haketmiştir diyebiliriz belki, ama bu döven kocayı herhangi bir şekilde haklı çıkarmaz, en büyük hatayı yapan her zaman odur. Bunu demek istiyorum. Bu gibi adamların benzer demeçleri bulunan tecavüz konusu da benzer şekilde, önlemini almayıp kendine ve çevresine dikkat etmeyene göreceli olarak daha müstehaktır diyebiliriz, ama kimse için "haketti" falan denemez, insanlık sınırları dışındadır ve suçlusu her zaman karşı taraftır. Böyle saçma düşüncelerin yumuşatılarak beyninize sokulmasına izin vermeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

SeaGle said:

Goldbaren senin benim okuduğumuz alan belli
kadınlarla ilgili yorum yapamayız
dağılalım.

niye lan bizim bölüm 1/3 kız gene :D

kendi bölümünü benimkiyle bir tutup makinacılığı meşrulaştırma!!!

1/3 mü

OHA ELİNİ ATSAN KIZA ÇARPAR LAN ORDA
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

goldbären said:

SeaGle said:

Goldbaren senin benim okuduğumuz alan belli
kadınlarla ilgili yorum yapamayız
dağılalım.

niye lan bizim bölüm 1/3 kız gene :D

kendi bölümünü benimkiyle bir tutup makinacılığı meşrulaştırma!!!

1/3 mü

OHA ELİNİ ATSAN KIZA ÇARPAR LAN ORDA

Sallıyo yaa olmaz o kadar yüksek oran, mümkün değil
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

xunn said:

"Tartışmada vurulmaz ama aldatırsa vurulur" demen sadece daha seçici (bir nevi daha az ayı) olduğunu, fakat özünde kadına şiddeti onayladığını gösterir. Sonuçta konu sana karşı kendini savunamayacak bir bireye şiddet uygulama eylemi olduğuna göre, yarın öbür gün yeterince sinirlendirirlerse yaşlı bir amca veya kendi çocuğuna da aynı şiddeti uygulayabilirsin demek ki.

"Namus meselesi" bir meşrulaştırma değil, senin vicdanını rahatlatmak için uydurduğun medieval bir bahane yani, kusura kalma :p Aldattıysa ayrılırsın, çok intikam alacaksan gider sen de aldatırsın.

Bir kadın gerçekten planlı olarak kendini eşine dövdürtmeye uğraşıyorsa göreceli olarak bnu yapmayan bir kadına göre daha çok haketmiştir diyebiliriz belki, ama bu döven kocayı herhangi bir şekilde haklı çıkarmaz, en büyük hatayı yapan her zaman odur. Bunu demek istiyorum. Bu gibi adamların benzer demeçleri bulunan tecavüz konusu da benzer şekilde, önlemini almayıp kendine ve çevresine dikkat etmeyene göreceli olarak daha müstehaktır diyebiliriz, ama kimse için "haketti" falan denemez, insanlık sınırları dışındadır ve suçlusu her zaman karşı taraftır. Böyle saçma düşüncelerin yumuşatılarak beyninize sokulmasına izin vermeyin.

Yahu ben direk şiddeti onaylıyorum ki. Birde senin de dedigin gibi vurmak ve dövmek arasında fark var.

Vurulur, dövülmez. Bu ucurum önemli baya. Ve haketme kavramı var.

Vhailor gibi adamım.
Sosyal ağlarda paylaş

Yavaş yavaş tam da yabancı güçlerin istediği ülke kıvamına geliyoruz.
insan haklarına aykırı, özgürlüğü kısıtlayıcı ne yapılırsa bunu yapanlar şakirt, şeriatçi ve aşırı dinci olarak betimleniyor.
Ondan sonra da o çok istenen kutuplaşmaya gidiliyor.
Sonuç insanların birbirine düşmanlığı, ayrılıklar ve ülkelerin elden gidişi milliyetin bitişi halkların eriyişi oluyor.

devam etsinler böyle o gavur ateist o şakirt dinci fetocu demeye halkımız.
Sosyal ağlarda paylaş

piyalepiyale said:

insan haklarına aykırı, özgürlüğü kısıtlayıcı ne yapılırsa bunu yapanlar şakirt, şeriatçi ve aşırı dinci olarak betimleniyor.
Sonuç insanların birbirine düşmanlığı, ayrılıklar ve ülkelerin elden gidişi milliyetin bitişi halkların eriyişi oluyor.

İşte konuya sadık kalma 101 gibi post.
Sosyal ağlarda paylaş

piyalepiyale said:

kadın dövenlerle kutuplaşmaktan zevk alırım. kimin işine gelirse gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn ve dayak

xunn said:

Baggio said:

xunn said:

Yahu ben direk şiddeti onaylıyorum ki. Birde senin de dedigin gibi vurmak ve dövmek arasında fark var.

Vurulur, dövülmez. Bu ucurum önemli baya. Ve haketme kavramı var.

Vhailor gibi adamım.

ne biçim hipster lan bu, tiskindim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...