Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Seks Otobüsü 34 TN 1992

dusuncelihayvan

Öne çıkan mesajlar

cool bir story anlatıcam şimdi.
bu akşam işten ve gelirken otobüste kavga çıktı.
bizim buradan bir çocuk kız arkadasıyla geliyorlar evine.
her aksam aynı otobuse bineriz.
ben kulaklık kulagımda müzik dinliyorum.
arkadan bi uaaa diye ses geldi.
baktım bizim cocukla bi adam girişiyolar biribirine.
cıglıklar bagırısmalar falan.

sonra muavin onden bagırıyo şerefsizler kavga etmeyin lan diye.
sonra bunlar muavine yürüdüler.
arada da birbirine laf sokuyolar falan.
otobüs 20 dk durdu onların yüzünden.
sonra herkes sustu falan yatıstılar ama o yanımda oturan teyzenin olayı critik yapması ve otobüste yasanan bu tarz olayların sonuclarını tartısmaya basladılar yandaki kadınla.
facepalm değil faceçınarağacı oldum gelene kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

SeaGle said:

xunn said:

SeaGle said:

Bu arada ben konuyu tam okuyamadım, vaktim yok pek

Kız ve erkek cidden doğru düzgün denilebilecek bi durumdalar mıymış yoksa bokunu mu çıkarmışlar da bu dallama şöför artislik yapmış, bunu anlatan bi kısım var mı haberlerde falan?

Ya afedersin ama, kim ne kadar bokunu cıkarabilir ki o koltukta?

Kesin yiyiştiler. O da aynadan izledi yola bakması gerekirken.

Bokunu çıkaranlar var be xunn, hani gerçekten kafa yapısı şöför gibi olmayan insanların bile "öeh anasının dini" diyebildiği durumlar var. Bunda sözlükteki olayı okudum sadece haberlere yansıdıysa haberlerini okumadım, durumu bilmiyorum, görmeden bokunu çıkarmışlar/çıkarmamışlar da diyemem de, özellikle lise seviyesindeki yaş grubundan bokunu çıkaranlar oluyor yani.

Bu olayla ilişkili söylemiyorum, belirteyim yine de.

görende amsterdamda yaşıyo sancak ya, bursada ne gördün neyin bokunu çıkardılar, kaç senedir yaşıyorum istanbulda en fazla öpüşenini gördüm yani

ahahahahha
abi bursa çocuğu her yerde öbüşüyo, bilmiyo musun
sdfjdflks
Sosyal ağlarda paylaş

off abi şu istanbul aksiyonunu nasıl özledim var yaa, okudukça gözümde tütüyo. otobüse biniyosun sakin sakin, böyle bi mevzuu çıkıyo, sinirler geriliyo, taraflar tartışmaya başlıyo birisi çıkıyo sanane ulan MIĞAKODUUUUUUMMMMMM diye aduket'i çekiyo falan, harika lan.

avrupada kızlar teklif ediyo, geçen viyanada metroda sevişen çift videosu vardı, oluyo yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

ya bunun din ile akp ile falanlada alakası yok

alkolik keş laik chpte gelse bu adamlar hep var.dediğim gibi türklerde olan birşey bu.sofor cıkmasa ordan yaşlı teyze cıkar cıkcıkcık ayıp der.bi tane yağız delikanlı grubu cıkar ohş ohş tip tip bakarlar laf ederler

olabilcek şeyler bunlar.

izmir'de olmuyor oyle bisi ?
Sosyal ağlarda paylaş

bursa carrefourda kız arkadaşımla carrefourun marketinin içinde benzer bir durum yaşamıştım, "çoluk çocuk var lan utanmanız da mı yok" demişti denyonun teki, halbuki sadece yanağımdan öpmüştü kız arkadaşım. "sana mı sorcam lan sen kimsin" demiştim, bi de kız arkadaşım tutmasa dalıcaktım lavuğa "çık çık" ladı önüne döndü kocaman herif bir de, çıkarken de bekledim bişi desinde ağzını burnunu kırayım diye düz devam etti. true story.

pek pabuç bırakmıcaksın bu tiplere, allah ne verdiyse, dayak yiyeceğimi bilsem dalarım hiç umrumda olmaz, bi kaşını açayım, bi dudağını patlatayım, ya da geçmicek bi iz bırakayım yeter bana. bi bunlar bi de trafikteki artislere acaip atarlıyım bi gün biri çıkıp bıçaklıcak fln ama hadi bakalım sdf allah korusun sdf
Sosyal ağlarda paylaş

olitere said:

ben bunların hepsinin allah,tanrı,jesus,spagetti canavarı artık neye inanıyorlarsa belasını vermesini istiyorum.Yemin ediyorum bunlardan birkaç tanesini öldürüceksin ibreti alem için millet bir daha tanımadan etmeden artistlik yapmaya tırsıcak

bu mesajın aynısını daha önce görmüştüm. napıyosun kopyala yapıştır mı her yere :D

görmedim mi lan yoksa O_o
Sosyal ağlarda paylaş

Giovanni said:

abi herkesin kendi sınır anlayışı var işte.

evrensel olanına kim karar verecek anlamadım.

Siz vermeyeceksiniz işte :D
Herkesin sınır anlayışına göre kural düzenlenmez. Evrensel insan hakkı başkasına zarar vermediğin sürece istediğini yapabilrsin, senin sınırın başkasının sınırını ihlal edene kadar vardır. Birisinin öpüşmesi senin sınırını ihlal edemez. Koyarım öyle sınıra ben, öyle diyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Hic de bir sey olmaz hacim. En fazla bi 20-30 kisi daha cikar, meydan muharebesi cikar ki az cok tanidiysam bu dingilleri, cok daha kalabalik olmadiklari surece hic bir halt yapamazlar.

Hani soforlere genel bir dusmanligim da yok gerci. Bunun gibisi resmen secmece cunku.

Bir de esas kizdigim o devletin mali diye atlayan denyo. Bakalim ortada bu kadar adam varken de atlayabilecek mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...