Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Seks Otobüsü 34 TN 1992

dusuncelihayvan

Öne çıkan mesajlar

Masquerade said:

Sparkcaster said:

SeaGle said:

xunn said:

SeaGle said:

Bu arada ben konuyu tam okuyamadım, vaktim yok pek

Kız ve erkek cidden doğru düzgün denilebilecek bi durumdalar mıymış yoksa bokunu mu çıkarmışlar da bu dallama şöför artislik yapmış, bunu anlatan bi kısım var mı haberlerde falan?

Ya afedersin ama, kim ne kadar bokunu cıkarabilir ki o koltukta?

Kesin yiyiştiler. O da aynadan izledi yola bakması gerekirken.

Bokunu çıkaranlar var be xunn, hani gerçekten kafa yapısı şöför gibi olmayan insanların bile "öeh anasının dini" diyebildiği durumlar var. Bunda sözlükteki olayı okudum sadece haberlere yansıdıysa haberlerini okumadım, durumu bilmiyorum, görmeden bokunu çıkarmışlar/çıkarmamışlar da diyemem de, özellikle lise seviyesindeki yaş grubundan bokunu çıkaranlar oluyor yani.

Bu olayla ilişkili söylemiyorum, belirteyim yine de.

görende amsterdamda yaşıyo sancak ya, bursada ne gördün neyin bokunu çıkardılar, kaç senedir yaşıyorum istanbulda en fazla öpüşenini gördüm yani

piramit olmasın ama uludağ üniversitesinde ağaçlığın altında ön sevişmenin bir adım ötesine hızla ilerleyen çift vardı geçen bahar döneminde dhjfghj.

bursa tophane sevişenlerin bölgesi de. yıllardır otobüse biniyorum yok abi sevişen olsa bizim otobüste olurdu yani. fordculuk gani ama
Sosyal ağlarda paylaş

ha otobüs şoförleri bildiğin gerizekalı. geçen gün 15 dk yağmur altında durağa yürüdüm resmen sudan çıkmış kedi enceğine döndüm ama beyinsiz herif durağı 5 metre geçti diye o yağmurdu kapıyı açıp almadı beni. vites kolu kopasıca

kaza yapsın gebersin:X

bak sinirlendim yine
Sosyal ağlarda paylaş

en kötüsü, aslında baya gülmüştüm ama acıklı aslında.

vapurda oturuyoruz.
bir çift var ikisi de arkadaşımız oturuyolar işte.
kız öptü abi çocuğu yanağından ya bildiğin yanak. ha dudak olsa nolcak da neyse.
yanında oturan yaşlı teyzenin de "ORMANA GİDİN ORMANAAA!!" demişliği de var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...