Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Real Life Izmir ( ne ayak bunlar ? )

di

Öne çıkan mesajlar

Selam,

Dun hatanun kredi karti ekstresinde 299 liralik 5 taksitli bir alisveris gorduk, aciklama olarak real life izmir yaziyordu ve biz yapmadik o alisverisi. Bir sekilde bizim adimiza internetten yapilmis bu elemanlarla alisveris ama kendileri de ne sattiklarini bilmiyorlar.

Sikayetti dilekceydi verdik onlari da bilen vardir belki diye sorayim dedim. Ne ayak bu tipler bileniniz var mi ? Ya da ayni durum basina gelmis kimse var mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Di ye cevap verilmez adam forumda herkesin her mesajını ezberinde tutuyor anında verir cevabını.

Direk bankayı arayıp ödemenin iptalini isteyebilirsiniz onlarda karşı tarafı arayıp boyle boyle odemenin iptali istendi dicektir bu arada tabii adamlar eger iptal etmiyorsa 299 lirayı oyle bi durum varsa direk onlardan iptal edin daha iyi.

Aklına gelebilecek herseyı soylıcez bız burda ama düşünemedigin göremedigin seyleri soylemıcez o yuzden cok ekstrem bir bilgi bekleme bizden :D
Sosyal ağlarda paylaş

Hayir telefonla aradik ne ayaksiniz diye kendileri de bilmiyor ne urunleri var.

Firma adi farkli gorunse bile tutar ve taksit sayisi tutmuyor. Oyle bir alisveris yapmadik. Hani bir firma ile alaklidir bu firma, ordan geciriyorlardir diye merak edip sordum.

Baya baya aglaticam ben bu elemanlari. Dur bakalim ne cikcak.
Sosyal ağlarda paylaş

Iste olay kredi karti bilgisi calindi degil zaten. Calsalar neden sigorta yaptirsinlar bizim icin ? =)

Daha cok bir firmadan alisveris yapmisiz da bunlar da yan firmasi olaraktan katakulliye getirip onaysiz sigorta hizmeti gecirmisler gibi gorunuyor.

Haliyle ortada bir faili mechul olmadigindan butun haftanin sinirini bu adamlardan cikarma sansim var. Agizlarina agizlarina vurucam. adasdad
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Iste olay kredi karti bilgisi calindi degil zaten. Calsalar neden sigorta yaptirsinlar bizim icin ? =)

Daha cok bir firmadan alisveris yapmisiz da bunlar da yan firmasi olaraktan katakulliye getirip onaysiz sigorta hizmeti gecirmisler gibi gorunuyor.

Haliyle ortada bir faili mechul olmadigindan butun haftanin sinirini bu adamlardan cikarma sansim var. Agizlarina agizlarina vurucam. adasdad

humm mantıklı evet.
son bölüme çok güldüm yalnız.burada paylaşmaya devam lütfen :D
Sosyal ağlarda paylaş

Olayi ogrendim.

Soyle ki; Cekimin yapildigi gun esim vermemesi gerektigi halde kan veriyor ve bayiliyor. Ustune bu tipler ariyor, iste eskiden beri acibadem sigortalisiniz, kazanilmis haklariniz var, isterseniz bir sey odemiyorsunuz diyerek bir ton sey sayiyor. Hatun istemiyorum dedikce kene gibi yapistiklarindan birakmiyorlar ve en azindan policeyi gonderelim inceleyin deyince kurtulmak icin iyi tamam diyor.

Olayin bu kismi ilginc ama. Herhangi bir kart ya da hassas bilgi vermedigi halde cat diye cekim islemi yapiliyor ve islem baslatiliyor.

Hani desek ki acibadem cekti parayi bunlarin talimatiyla, o da mumkun degil cunku islemi yapan firma olarak bunlarin adi gorunuyor extre'de.

Olayi anlayinca acibadem sigorta genel mudurluk ile de gorustuk. Baya baya tutusmus durumdalar. Pazartesi sali belli olur detayi yazarim yine.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...