Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Motorola Atrix 4G

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

http://www.motorola.com/Consumers/US-EN/Consumer-Product-and-Services/Mobile-Phones/Motorola-ATRIX-US-EN

geçen gün gördüm, şimdiden 2011'in en iyi teknolojik ürünü olarak gösteriliyor.

çok çok iyi özellikleri var, çift çekirdek işlemciyi geçtim docking olayı cidden süper bir olay. fingerprint scanner, 48 gb'a kadar çıkartılabilen bellek, qHD adında ilk defa duyduğum 960x540 çözünürlük ile HD video/fotoğraf çekip izlemek, HD çıkışı ile televizyona/laptop'a bağlama özelliği vs. gerçekten beni benden aldı. çok fazla cep telefonu değiştiren biri değilimdir, ama ilk defa bir cep telefonunu dört gözle bekler oldum. fiyatı tabi ki i-phone 4 civarlarında olacaktır, belki daha fazla da olabilir, ama paraya kıyılır diyorum ben.

verdiğim linkte accessories tab'ine tıklarsanız smartphone+laptop kombinasyonu ile kendinizi kaybedebilirsiniz sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

konustuk biz bunu, kimse memnun degil netbook davasindan, ama actigi yolda gosterdigi hedefe saygi sonsuz, varligim teknoloji dunyasina armagan olsun.

kimse derken ben kendim de tecrube ettim birazcik, baya agir filan, ama telefon 10 numara.

kontratla $99, gecen hafta amazonda kampanya vardi $49a veriyolardi.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

http://www.motorola.com/Consumers/US-EN/Consumer-Product-and-Services/Mobile-Phones/Motorola-ATRIX-US-EN

qHD adında ilk defa duyduğum 960x540 çözünürlük ile HD video/fotoğraf çekip izlemek,

my Xperia x10

8 MP, 3264x2448 pixels, autofocus, LED flash, Touch focus, image stabilization, geo-tagging, face and smile detection

HD video recording

WVGA@30fps (720p@30fps with cont. autofocus via Android 2.1 Eclair update
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Galaxy S den geçtim bu telefona. Çok hızlı, internette işim varsa yanı başımdaki bilgisayardan haletmeye üşenir oldum. Motoblur arayüzü çok güzel. Çözünürlüğün qHD olmasının faydası e-book okurken hemen farkediliyor. Batarya süresi oldukça tatminkar. Galaxy S ile bir günü çıkartmak için yanımda ek batarya taşıyordum. Atrix benim elimde bir günü götürebilen tek telefon oldu. Eksi tarafları ise bootloader locked ve yapılmış fazla rom yok. Kendi music playeri flac dosyaları açamıyor. Çok önemli bir eksiklik değil başka music player kullan diyebilirsiniz ancak bu flac dosyalar için hw support olmadığını ve herhangi bir playerle açtığınızda işlemci gücü yiyip şarjını çabuk bitirmesi demek. Çoğu video formatını da açmıyor. Galaxy S videoların çoğunu açıyordu. Hw support vardı codeclerin çoğuna. Bana göre en büyük eksikliği ise flac ve çoğu codece hw support vermemesi çok büyük bir eksiklik olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...