Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Sims 2 14 Eylül'de!

Sam

Öne çıkan mesajlar

hani özellikle beklediğim söylenemez ama ilki oldukça yenilikçi ve tekrar oynanabilirliği düşük olsa da (tonla eklenti paketi gerekti heh) hayli zevkli bir oyundu. zaten will wright abimizin elinin değdiği şeylerin sıkıcı olduğu görülmemiştir vurdu kırdısız oldukları halde. ve ayrıca tüm zamanların en çok satan pc oyununu da görmezden gelmek mümkün olmaz, the sims 2 muhtemelen kıracaktır bu rekoru..

hayırlı uğurlu olsun, bakalım bu sefer neler olacak "yahu ne diye bilgisayar oynuyorum, kendi hayatıma çeki düzen vereyim bari" dedirten.. ;)

ekleme: başka bir başlık var da 1500 yıllık olanları ve konuyla doğrudan ilgili bir girişe sahip olmayanları diriltmek mantıksız geliyor bana, "önceden açılmıştı" mesajlarına yönelik olarak belirteyim şimdiden görüşümü..[signature][hline]Deekin - Level 4 Kobold Bartman vs Raistlin - Level 41 Demi-Goth
*Raistlin casts Haxxored Hantergranate of Doom 3*
*Deekin plays Kalashnikof*
*Raistlin dances to the rythym of the drums and afterwards the lead*
*The party gains experience: IDKFA XP*
*Deekin gains new character level: Über-Char of TSR Writer*

[Bu mesaj Sam tarafından 10 Eylül 2004 20:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

half-life2 çıksa daha mutlu olurdum,bunuda gördüğüm demolardan etkilenip oynayacağım sanırım.[signature][hline]tksmtr!
BladeSinger, bir tarihte olympos forumlarında demiş ki:
elinde benim kryss of vanq imla dolaşan yada herhangi bir kryss of vanq la dolaşan bütün herkezi kesicem
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 10 Eylül 2004 20:33 tarihinde demiş ki:
bunu hortlatmak yerine şatafatlı yeni bir başlık açmak gerek,
şatafatlı başlık dediğinde screenshot, demo linki, daha ayrıntılı açıklamalar gibi şeyler bulunur.çevirkazı yanmasıncılık da bi yere kadar di mi.[signature][hline]It seems funny to me
How fucked things can be
Everytime I get ahead
I feel more dead
Sosyal ağlarda paylaş

şatafat kelimesi uymamış doğru, ne var ki "ne zaman çıkacak biliyor musunuz" sorusuyla açılmayan ve yarım yıl önceye ait olmayan, oyunun çıkacağı haftaya ait ve oyunla ilgili yeni bilgi ya da görüşlerin paylaşılabileceği bir başlığın "doom3'de son amcayı nasıl öldürürüm" başlığından nasıl daha gereksiz olabileceği sorusuna cevap varsa da ben bilmiyorum..

kazı çevirecek biri varsa buyursun çevirsin ayrıca, mani olan yok.. :)[signature][hline]Deekin - Level 4 Kobold Bartman vs Raistlin - Level 41 Demi-Goth
Sosyal ağlarda paylaş

internetim yokken bi ara acayip kaptırmıştım
sims2 gelsede onu oynasam falan diye baya hevesle bekliyodum
şimdi heyecanım geçti hehe
bu arada harbi oyunu oynayınca insanın hayatına çekidüzen veresi geliyor
bi gün oynuyodum yine
bilgisayar oyunlarıyla pek alakası olmayan bi arkadaş geldi izledi biraz
-lan kendine bu kadar bakmıyosun .ına koyim
tabi haklı adam aslında ehhea
Sosyal ağlarda paylaş

ilk simcity'i çok oynardım zamanında da, simcity 2000, 3000, 4 felan beni sarmadı.
ne biliyim, hile yapıyorsun, her ye su deposu koyuyorsun, süper fantastik yollar, zonelar kuruyorsun, her yere polis binası, okul vs vs.
sonra adam hala bizde su yok vs diyor.

sims de simcity de çok zor oyunlar. Normalde Ankara'dan çok güzel ve bakımlı şehir yapsan da adam ısrarla birşeyden şikayetçi oluyor, çekiyor gidiyor şehrinden. Normalde o kadar kolay değil hayat, bakımsız diye pat diye çekip gitmiyorsun.

Bir de sims beni uyuz ederdi.
Bakıyorum, oyun içindeki bir dakika, gerçek zamanda bir saniyeye eşit. Adam buna göre yarım saatte tuvalet yapıyor, yarım saatte yemek yiyor, yarım saatte banyo yapıyor vs..
Tamam burası biraz gerçekçi,
ancak normalde 10 saniyede koşabileceğin telefona, gerçek zamanda 10 saniye, oyun zamanına göre 10 dakikada koşması bir zaman karmaşası çıkartıyor.

Sırf sosyalleşmedim diye işimde başarısız olmak da ayrı bir komedi. Nerd'im ben ya, sosyellikle işim olmaz benim, işimdeyim gücümdeyim, bana ne arkadaştan.
Ama oyun bunu kabul etmiyor.

En sonunda da şöyle saçma bir olay olmuştu:
Alarm çaldı uyandım, iş arabamın gelmesine kadar yemeğimi yedim vs vs bi koşu hazırlandım. İş arabamın zamanı geldi. Ama haritayı aradım aradım, dışarı çıktım koşturdum vs, ama araba hiç bir yerde yok. Zaman doldu, sonra işten aradılar, "bir daha gelmemezlik yaparsan işten atıcam seni".
Tamam ertesi günü bekledim, gene araba gelmedi, Bu sefer işten attılar.

para hilesi yapıp değişik ev modelleri denedim, işlere üstteki nedenlerden dolayı bulaşmadım,
bir ay sonra felan sıktı oyun beni sildim.

sonra ek paket çıktı almadım.
ardından bir sürü ek paket çıkarttılar ortalık ek paketle kaynadı, hiç bulaşmak istemedim o kadar ek pakete..

sims 1 ek paketlerindeki her özelliği sims 2'ye dahil ederlerse, ek paketlerle uğraştırmazlarsa gidip oynarım yine ama sanmıyorum gene çok eksik bir oyun çıkartırlar..
Sosyal ağlarda paylaş

hoca nasıl ek paket yapmasalardı dünyanın en çok satan pc oyunu için? :) o kadar hangi oyun satsa en az 1-2 eklenti paketi çıkarırlardı ki the sims buna tam uygun bir oyundu zira ana motivasyon evi daha iyi, yeni ve gösterişli eşyalarla döşeme düşüncesiydi..

ilginç bir şekilde diğer yazdıklarının çoğunu ben de paylaşıyorum, hayırdır inşallah.. :-p[signature][hline]Deekin - Level 4 Kobold Bartman vs Raistlin - Level 41 Demi-Goth
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GM-Newbie, 10 Eylül 2004 22:09 tarihinde demiş ki:
orası paris. :D ( harbiden çıktı mı? )

yeap..[signature][hline]We mek yuh feel alright (G)
Wine up ya body till a mornin light (Then gal)
Wave up yuh hand because yuh know seh yuh tight (G)
Bounce and gallang woman yuh know seh yuh right (Because)
Woman, woman, woman ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...