Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sümeyye Erdoğan'ın kaş göz hareketine kıllanması

mani

Öne çıkan mesajlar

Bu nasıl bir şımarıklık, nasıl bir kabalık ve faşistlik, hatta nasıl bir cahillik, ve medeniyetten nasibini almamışlık?!

abi bunu sakız çiğnediği için kendisine söylendi sandım... kiiiii....

Ve kimse bana kalkıp da -bu çağda- tiyatroda normal bir şekilde sakız çiğnemenin oyuncuya saygısızlık olduğunu söylemesin! Biraz dünya görmelerini tavsiye ederim!

e ben dünyayı göremezsin demedim....

bana da 25k versinler arada ben de görürüm hatta..

di mi?
sdfsdfsdf

adama yazık, babasına yazık vallahi.

ama bi taraftan da +rep vermek lazım.. konuyu başörtüsüne bağlamak advanced trolling bilgisi gerektiriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ignore butonuna gerek yok okadar önemsiz bulunuyorsa cevap verilmez.ama insanların başkasının söylemini beğenmeyip salak bu çocuk yemin ederim gerizekalı demesi, kendisinin muhalif kaldığı yerde aynı gerizekalı insan olacağını unutmamalı.

arkadaşa katılmayabilirim ama saygı duyuyorum.

ütopik olabilirim ama öyle
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

iyi konuşmuş sümeyye ağzına sağlık. faşizim böyle bişey işte insanın kafasına taktığına takılır, konuştuğu dile takılır.. takılırda takılır. faşistleri umursamıycaksın hayatı bildiğin gibi yaşıycaksın aferin kız sümeyye (tu)

yalnız sakız çiğnemekte cidden saygısızlık orasına katılmıyorum.

Pre-historic creature, sana laflar hazırladım taammıııa? Ama vazgeçtim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kişi çıkıpta napolyona kendi görüşlerine göre davranıp yorumluyorsun önyargılı ve terbıyesızce küstahça yanıtlıyorsun inan eger onlarca kişi sana yanlış dıyorsa bir hata kendınde aramalısın aramıyorsan o senin kabahatindir dememiş şu kadar sayfada.

Rte cok rerererö falan demıyorum sümeyye rerererö demıyorum onlar aslan gibi helal olsun ülkeyi tuvalet kagıdı gibi kullansalar hakedıyorlar çünkü ülkenin %47si gibi olan predator kafalı napolyonlar cıkıp 'siz boyle g*t gordunuz mu en azından kaliteli yere siliyolar biziii!!' diye tersliyecektir sizleri o yuzden ben onların yerınde olsam degil özelleştirme ile başkasına satmak direk kendı adıma yapardım ulkeyı bu predatorlar yıne helal olsun be adam bize iş saglıyor sırketlerınde derdi saf saf.

Napolyon lafım sana elbette kaş göz yapılmaz elbette naber kız dıye yanına gıdılmez he interaktif tiyatro vardır bunu herkes yapar ama tadında bırakıldıkca. Buna tepki olarak 150 polisle tiyatroyu terketmek tamamen görgüsüzlük ve ilgi cekme ıhtıyacındandır . Birazcık oy verdigin partiye ve sahip oldugun düşünceyle degilde objektif yaklaş konuya ve sor kendıne 'birisi oyun sırasında bana kaş göz yapsa salondan herkesi cıkartıp haberlerde rezil olmaya deger mıydı?' dıye.
Sosyal ağlarda paylaş

İsteyen istediği gibi çıkar oyundan, gider. Mesele şu açıklama;

said:
"çünkü adam aslen sakıza değil, başörtüsüne takmıştı. hem de ankara devlet tiyatrosu'nda, hem de en ön sırada (!) ... bir de şarkının "halkın çoğu aç, azı toksa" kısmında "azı tok" derken bariz bir şekilde eliyle bizi gösterdi. demek ki "başörtülü yobaz" ve "yüce tiyatrocunun önünde sakız çiğneyen saygısız" olmakla yetinmeyip bir de "çoğunluğun aç olmasının sebebi olan azınlık tok (protokolde oturmamızdan belli!)" olmuştuk! bu ne cüret! ne işimiz vardı bizim tiyatroda!"]

nası bir anlayış bu ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...