Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kola son kullanma tarihi

Bone

Öne çıkan mesajlar

son kullanma tarihi 22 05 11 olan kola içersek midemiz delinmez di mi.

"hayııır ölüceksiin, naptın!" denecek garbagede büyük ihtimal o yüzden önceden ben demiş olayım.

merak ettiğim şey, coca colanın tadı tuhaf geliyor, sorum da bunun üstüne olacak.
son kullanma tarihine kadar bozulmadan kalıyor da sadece tadı mı bozuluyor,
yoksa coca cola zero'nun tadına alıştığımdan mı böyle garip bir tat geliyor...
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

ne kadar kola uzun süre bir evde durabilir ki

Mithat said:

Açık market tekel falan vardır bu saatte

soruların cevapları burada yatıyor, ama hayır uzun uzun açıklama niyetinde değilim.

Mithat said:

ki şu tartışma yaşansın

Mithat said:

neden bu kadar kastın anlamadım
şu kadar ölürmüyüm zehirlenir miyim diyene kadar

hiç öyle bi derdim yoktu ama hadi neyse.

bu arada ankara'da kuaför mithat vardı, onla alakalı mı şu nick?
Sosyal ağlarda paylaş

"installation is complete" mi, "installation has completed" mi, "installation has been completed"

1. Kurulum bitmiştir
2. Kurulum bitirmiştir
3. Kurulum az önce bitirilmiştir.

1.'de kurulumun ne zaman bittiği belli değil ama şuan bitmiş halde, kurulum isim, complete sıfat halinde, installation bir yapı da olabilir, o yüzden böle kullanırsan installation'u gidip inceliceksin gibi duruyor, sen programı kullanıcağın, programın installation'unu gidip incelemeyeceğin için, bunu kullanmaman lazım.
2. Kurulum neyi ne yapmayı yakın zamanda bitirmiş belli değil, o yüzden kullanma.
3. Kurulum az önce bitirilmiş, kim bitirmiş? bilgisayarın, neyi kurmuş? programı, vurgulanan olay bilgisayarın programı kurmayı bitirmesi olduğu ve senin bunu beklemekte olduğun için, bunu kullanman lazım.

böle bence
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

yav said:

bildiğin iğrenç bi tad alıyorum ben eski kolalardan. aman diyim.

psikolojik olabilir mi yav bu bizde ki hadise?

psikolojik değil bendeki çünkü şöyle ki ilk tarihi geçmiş kolayı içtiğim vakit tarihi geçtiğinden haberim yoktu hatta 1-2 bardak içtim....... bardağın pis olduğunu falan sandım çok sonradan çakmıştım olayı :D
keza 2. tarihi geçmiş kola hadisem de aynı şekilde oldu ama bu sefer 2 yudumda anladıydım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...