Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

12 Ways Consoles Are Hurting PC Gaming

Sam

Öne çıkan mesajlar

PrudenT said:

Masquerade said:
onun dışında pcde high, konsolda low falan durumu yok teknik açıdan. oturup bir oynayın son cıkan releaseleri. gayet de dünyanın parasını döktüğün kasa ile yarışıyor o grafikler.

ehueheuhe gözlerde problem var heralde

buyur gel oyna logitech setiyle gt5, üstüne de bi uncharted 2, gow 3 falan at sonra karar ver.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

Sam said:
platinum olayı sadece mainstream blockbuster'lara ki bunların ekseriyeti shooter veya god of war türevi. ff13 hariç faydalanabilmiş değilim henüz

Army of Two
.....
WWE SmackDown vs. Raw 2010

exclusive olanlardan toplam 3-5 tane var faydalanabileceğim, platinum olayı güzel tabii ama steam indirimleriyle aynı şey değil masq'ın yazdığı gibi.
Kaede said:

evet ps3 olmasa kesinlikle 40" led almazdım
ne foktan iş lan öyle film izlemek için topla bilgisayar kasasını taşı tv ye
dandik 22" bilgisayar monitöründe izlerim daha iyi

yeni tv'lerde wi-fi üzerinden oynatabiliyorsun zaten herşeyi. kasa taşımaya, kabloya gerek yok. hatta usb'li router'a hdd'yi bağladın mı ne pc ne konsola gerek var.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:
exclusive olanlardan toplam 3-5 tane var faydalanabileceğim, platinum olayı güzel tabii ama steam indirimleriyle aynı şey değil masq'ın yazdığı gibi.

sen sev yada sevme orda konsol exclusive 35-36 tane oyun vardır net. kaldı ki oyunun ucuzlaması için platinum veya greatest hits olmasına gerek yok. amazondan rpg indirim gününde 10 ile 15 dolar arası aldım bütün oyunları mesela. steamin downloadıyla, her patchte oyunu tekrar kurmasıyla uğraşmaya 10 kez yeğlerim fiziksel kopyasına sahip olmayı

Sam said:
yeni tv'lerde wi-fi üzerinden oynatabiliyorsun zaten herşeyi. kasa taşımaya, kabloya gerek yok. hatta usb'li router'a hdd'yi bağladın mı ne pc ne konsola gerek var.

video streamlemek AŞIRI görüntü kaybına yol açıyor, hele yüksek çözünürlükte filmler kusmuk. çok denedim bunu ben bu sene içinde ama ı ıh imkansız. ekstra aparat ihtiyacı duymadan external storagedan 720p mkv oynatabilen bir televizyonum var ama ps3teki bluray keyfine denk gelen 1080p yi ne direk tv den oynatabiliyorsun ne de streamliyebiliyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

iyi birşey dedim zaten ama steam indirimleriyle aynı şey değil. psn store special offer'larını filan kıyaslamak lazım ancak onunla.

ben 1080p oynatıyordum tv'de sorunsuz usb üzerinden, görüntü kaybı olmamıştı hatırladığım. tv'den tv'ye değişiyorsa durum o başka.
Sosyal ağlarda paylaş

o diil de çok komik bi durum var

pc'ciler diyor ki

1) konsol ucuza gelmiyor, gerek oyunları pahalı, gerek tv pahalı. öbür tarafta 3 senede 1 1000 dolarlık bilgisayar ile aynı paraya geliyor

2) fps, rts gibi oyunlar oynanmıyor konsolda. olay pc'dir bunun için. konsol için yapılan shooter türü oyunlar basit oluyor. her yer invisible wall, sana yol çiziliyor, dümdüz oyun oynuyorsun.

hepsi de doğru sonuna kadar. hala gelip neyi anlatmaya çalışıyor konsolu olan arkadaşlar anlamadım.

kimse gidip konsol boktandır, gt5 leş, gow3 leş demiyor. diyemez de zaten.

hala ne tartışılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

abi iyi ki quake var.haplanmış gibi oynanılan bir fps.fazla hızlı oyun konsolda oynamadım bilemicem.

fpslerde bilmediğimiz birşey mi var ?

mesela şuan konsolda farcry 2 oynuyorum fps deil mi bu ?

killzone 3 veya bfc2 de mi fps değil.cod benzeri moh var.o da mı fps değil

konsolda cod 4 ve black opsta oynadım onlarda mı fps değil

bu oyunları cogunuz pcde de oynuosunuz yani.button smash olarak toplasan 3-4 tane eli yüzü düzgün oyun var ps3te.illa fifa veya gow mu oynamak lazım
Sosyal ağlarda paylaş

bana iyi kalitede 3 yıl içerisinde tüm çıkan oyunları oynatacak (50 fps olsa yeter) bilgisayar toplayabilecek varsa yarın alıyım bu arkadaştan. 3 yıl nereye oynuyorsunuz arkadaşlar? tabi siz şimdi 15" tüplü monitor, toplu a4tech, 2x 5w hoparlör toplucaksanız bilemem
Sosyal ağlarda paylaş

oynamak var, oynamak var diyorum sadece...

iki ekran yanyana koyalım biri konsol, biri pc. oynayanları bir kenara bırakalım, taraflı olabilirler. izleyenler baksın hangisi daha akıcı, daha izlemesi zevkli söylesin. 100 kişiye sorsak 100'ünün de pc diyeceğini garanti ediyorum yani... ha autoaim gibi yardımlar da olmayacak konsolda.

biri adeta acı çektirirken, diğeri fıstık gibi oynayacaktır. bu farktan bahsediyoruz.

dedim ya bana "abi fps oynanıyor gayet de" diyen arkadaşın evine gittim, yok adam çok net vuramıyor... yani elbette vuruyor da pc'de olsa çatır çatır 30 saniyede geçeceği yeri bir yerlerin arkasında saklana saklana arada çıkıp 2 ateş edip geri girerek 5 dakikada geçti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...