Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hadım yasasına kabul

EVIL_DeaD

Öne çıkan mesajlar

SeaGle said:

dasaaa said:

iyidir...

sınav öncesi elektrik, makina, inşaat örencilerine de dağıtsınlar

ortalamalar yükselir lan

abi makine adına konuşayım, bina içerisinde testesteron düşüşüne neden olacak çok fazla görüntü var zaten. Gerekli değil gibi.

Olur mu abi ben sınıfa girince testeron kokusuna alışmak için 10 dk savaş veriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ak Parti Milletvekilleri Alev Dedegil ve Aşkın Asan’ın teklifine göre, başta pedofili hastaları olmak üzere cinsel istismarcılara, “Zorunlu testosteron tedavisi” uygulanacak. Çocuk istismarcıları çocuk olan işyerlerinde çalışamayacak. İstimarcı, mağdurdan uzak bir yerde ikamet etmeye zorlanabilecek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Abi, korkunç bir şey bu ama. Buradan başlar, nerelere gider. Aslında bunun Anayasa Mahkemesinden dönmesi lazım hakların özüne dokunduğu için ama kimse mahkemeye de başvurmaz şimdi tecavüzcüleri koruyor diye oy kaybederim korkusundan.

Sadece burnunuzun ucuna bakmayın ama, korkunç bir olay.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

benim aklıma şöyle bişey geliyo aslında
http://tubestroker.files.wordpress.com/2007/10/groin-kick.jpg

ama ilaçla filan yapıcaklarmış.
aslına bakarsanız idamdan filan daha caydırıcı olma potansiyeli var türk milleti açısından.

napsinlar abi baska?

yoksa??

http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/50259_131460744057_1581689_n.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

zamanında tanıdığım 72 yaşında bi adam vardı. kuş biyolojik sebeplerden ötmüyordu ama adamın içindeki şehvet aynen yerinde duruyordu. bu elemanla muhabbetlerimden çıkardığım sonucu söyleyeyim: kuşun ötmemesi bir sapığın içindeki sapığı daha tehlikeli yapar. tecavüz etmez, tecavüz etmişten beter edebilir. 72 yaşındaki eleman da öyleydi, resmen hırs yapmıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...