Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2011 genel seçimleri

gramul

Öne çıkan mesajlar

baraj kalsın da şöle bişi olsun.. barajın altında kalan oy random bi baraj altı partiye hibe edilsin..

mesela alternatif parti meclise girmiş olsun bölece..

İŞTE HEYECANLI POLİTİKA!!!

abi alternatif parti'ye niye oy veriyorsunuz yahu. ben sonuçları göreyim diye bastım sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

baykalın itici olmasının sebebi biz en iyiyiz herturlu oy alırız tribiydi.oy toplamak için yeterince düşmüyordu.

sen ben gibi adamlar mantıklı düşünüp oy verebiliyor belki

hasanşaşı şey yaptılar oy vermem roro cok saçma

onu yapmak zorundalar.hasanşaş gibi adamlara biz burun kıvırsakta ciddi böyle adamların bile takipçileri peşinden gidenler var

adanalı adam galatsaraylı futbolcu.oy getirir.hakan şükürde aynı şekilde akpye

yani bunları yapıcaksın.abuk subukta konusucaksın yazın askerlikte diyicektsin

akp döneminde olanları sineye çekebiliosunda gidip kılıçdarogluna hasanşaş için kırılıp ters düşüosun ahah.

seçim öncesi seçime kadar yapılanlar söylenenler pek ciddiye alınmamalı.şöyle dediler fikrim degişti gibi iktidara gelir saçmalarsa fikrini degiştirebilirsin belk.chpye bi şans verilmeli bence

oy cogunluğu ne elit laik ( keş alkolik :) ) chp tarafı nede fanatik akp yandaşları

en çok salağı kandıran iktidar
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

valla kime oy verirsek verelim, adamlar gayet güzel sistem kurmuşlar şifreler felan, kimbilir oy sayımlarında neler dönüyor o yüzden kime atarsak atalım fark edeceğini sanmıyorum.

+1

liberal said:

Loxias said:

AKP %43
CHP %28-29
MHP %12-13

olur gibime geliyor

CHP o kadar alamayacak. Gerçi haberleri takip edemiyorum nasıl bi boost veriyorlar mitinglerinde haberim yok ama CHPden yine umutlu değilim.

Oylamada Hak ve Eşitliği destekleyenlerin sayısının fazla olması güzel bir haber, parti gelecek vadediyor.

chp bu saatten sonra zor.
fetullah güleni ve pkk'yı desteklemedikçe, özelleştirmeleri ve neoliberalizmi savunmadıkça, akp'nin önüne geçmesi imkansız.
o da ancak akp'den oy çalma olur.

"chp'ye inat olsun diye akp'ye veriyorum"cular var baya geniş bir kesim.
inat uğruna neler olacaksa artık...
Sosyal ağlarda paylaş

akp'yi istemeyen adamın chp veya mhp'den başka partiye oy vermesine aklım ermiyor

hala ezik partilere oylarını heba edenler varsa bi daha oturup düşünsünler hatta tuvaletteyken falan.

%10 barajın oluşu sebebiyle naçizane realistik hatırlatmamdır. Yoksa ben de isterdim her türlü düşünceyi savunabilecek birilerinin meclise girme ihtimalini. Ama yok işte öyle bişi.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

akp'yi istemeyen adamın chp veya mhp'den başka partiye oy vermesine aklım ermiyor

hala ezik partilere oylarını heba edenler varsa bi daha oturup düşünsünler hatta tuvaletteyken falan.

%10 barajın oluşu sebebiyle naçizane realistik hatırlatmamdır. Yoksa ben de isterdim her türlü düşünceyi savunabilecek birilerinin meclise girme ihtimalini. Ama yok işte öyle bişi.

sunu not etsin herkes bi yere.
Sosyal ağlarda paylaş

ulan bi sürpriz olur da akepe oyları düşer bu seçimde diye izleyeceğim ama yok anasını satayım yok. vallahi rakibi yok adamların. imparatorluk kurdular resmen, artık beyaz'a kırmızı dicez kanka çekseler ülkenin yüzde yetmişi hemen uygulamaya koyar.

bi de ibo acaba istanbul bdp oylarını akepeye çekebilir mi?

ulan olaya bak. bdp'ye karşı akp'yi savunuyorum, akp'ye karşı diğerlerini savunuyorum, ne biçim bi siyaset ortamımız var lan.

akp vs. all
Sosyal ağlarda paylaş

PZero said:

hak ve eşitlik partisi bu seçimde cok sağlam oy alabilir diğer seçim anketlerinin çoğunda ilk 5 içinde yer alıyor hatta bi tane ankette mhp nin önünde 3. parti olarak çıkmıştı .

bende hepara oyumu vermeyi düşünüyorum hatta :D

valla ben bakındığımda çok bi esamelerini göremedim..

ama keşke bağımsız girmiş olsalardı diyebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...