Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

survivor ünlüler-gönüllüler

Artariel

Öne çıkan mesajlar

hasmetbeybi said:

taner kıbrıslı arkadaslar kıbrıslıları tam yansıtıyor adam. ukü de ögrenci .

taner kıbrıslı değil. kıbrıs aksanına yakın bir aksanı var. türkçe konuşurken mala bağlaması ve 3 saat düşünmesi direkt londres (yani londra'da yaşayan kıbrıslıtürk) olduğuna gösterge.
kıbrıslıtürklerden öte bunlar milliyetçi olur. hiç görmediği vatanına tapar falan. ve onlardan farklı olarak t.c.den nefret etmezler. tatile geldiklerinde askerlik şubesine gidip "ama ben bilmiyor bizim orda asker yok" diye üçbuçuk atar bu milliyetçi arkadaşlarımız.

onun dışında bölüm bombaydı resmen.
nihat doğan ilk küfreden kişi olarak beklentilerimi karşıladı.
biz biz biz diye konuşan adamın acun karşısında abi'ye çevirmesi lafı beni benden aldı. acunda tangalı fotoğrafı mı var nedir bilemedim şimdi :D

ayrıca ünlülere daha fazla credit verilmesi beni halen ayar ediyor. mesela düşüncelerini sorduğunda acun ünlüler 3 saat konuştu diğerlerinden 3 kişi 2 dakka konuştu.

ceydanın kocaman memeleri var. onu farkettim. ama kız resmen memelerinden utandığı için devamlı t-shirtle gezmekte. ben olsam açarım memişleri iş halk oylamasına gelince hiç elenmem. asdfasd

bi de bizim halk yufka yüreklidir. tefiğin gideceğini sanmıyorum. ayrıca didemin sesini 4 bölüm daha çekemem. bol bol sms atın. paranız yoksa ben yollıyım benim yerime de atın. ayarım karıya
Sosyal ağlarda paylaş

paspatur said:

taner almancı mı acaba?

Yanlış hatırlamıyorsam öyle idi.

Yine Acun'un "Yetenek Sizsiniz" yarışmasının Kıbrıs elemelerine yabancı bir arkadaşı ile gelip yengeç felan yemişti. Hatta yarı tura geçersem "Anaconda" getireceğim felan demişti. En sonunda da ağzındaki baklayı çıkarıp "aslında ben survivar için gelmiştim" diyip orada Acun'dan söz almıştı. Muhtemelen o yüzden şu an bu yarışmada... ( Yanlışta hatırlıyor olabilirim )
Sosyal ağlarda paylaş

said:

taner kıbrıslı değil. kıbrıs aksanına yakın bir aksanı var. türkçe konuşurken mala bağlaması ve 3 saat düşünmesi direkt londres (yani londra'da yaşayan kıbrıslıtürk) olduğuna gösterge.
kıbrıslıtürklerden öte bunlar milliyetçi olur. hiç görmediği vatanına tapar falan. ve onlardan farklı olarak t.c.den nefret etmezler. tatile geldiklerinde askerlik şubesine gidip "ama ben bilmiyor bizim orda asker yok" diye üçbuçuk atar bu milliyetçi arkadaşlarımız.

yakınmda böyle londrez bi herif var benim de

her kıbrıs siyaseti konuştuğumuzda adamın düşünme lobe'unda çöküş yaşanıyor. adama diyorum ki lan bokdan bi devlette yaşıyoruz neresini destekliyorsun. kötü mötü ama ŞEHİT GANI DÖKÜLDÜ O BAYRAKDA ŞEHİR GANI VAR GARDAŞŞ diye giriyor.

hepsi mi böyle bilmiyorum. hele kktc bayrakları ile yürümeler falan.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında yarışmayı yapmaya gerek yok, nihat doğan alır çünkü. halk oylaması diye bir sistemin olduğu hiçbir oyunda nihat kaybetmez.

adam halk çocuğu.

survivorda ikili oylamaya nihat doğan ile rte bile çıksa nihat alır oyları. kaldı ki pascal ase taner türk kızı bunlar rakip değil adama.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...