Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3 gündür bavulda bekleyen tahsildaroğlu orta yağlı kalıp beyaz peynir

roket adam

Öne çıkan mesajlar

ahahahha bazen.neden ki

genel olarak 5-6 saatlik uyku düzenim var

6 gibi uyurum 11 de kalkarım maks

bide bayadır içmiyorum aslında.kaç ay oldu agzıma alkol sürmedim.böyle zamanlarda 2 birayla kafam gzel olup yamuluodum.vodkayı severim ondan herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

yemek konusunda kötü yemek yapan babanne var mı ya

bizimkilerde iyi yapıyordu gerçekten

bi baklava açardı koca tepsi 15dakkda bitirirdik ahha

konu başlıgı babanne olarak degişsin

var abi, direk benim babaannem. köydeki evin 3 tarafı bahçeyle çevrili, bilimum sebze var. patlıcanlar, fasülyeler artık tohuma kaçacağı zaman falan toplanıp anca öyle yemek yapılıyor sırf o öyle istediği için.

30 yaşıma girdim, daha bir kere kılçıksız fasülye yiyemedim elinden. yumurtalı fasülye mi olur hem ya , bildiğin taze fasülyeyi kavurup üstüne yumurta kırıyor yemek diye kadın :(

oeh ben yazana kadar topik 5. kez yön değiştirmiş. afiyet olsun red. bugün de "bunla votka içerim ki ben" diyerek ekşi elma suyu stokladım eve, bi bardak da ben parlatiyim madem karşılıklı olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

off rahmetli ananem mikemmel bir ananeydi ya. köyden çuvalla ceviz getirirdi. ısrarla getirmemesi gerektiğini söylememize rağmen. sonra iner apartman bahçesinde taşla kırardı bi ton. yanına otururdum. bana mikropları anlatırdı. sonra atatürk'ü anlatırdı.
yerde bulduğu gazete parçasını okurdu.
tammmmm köylüydü. hastasıydım ben ananemin. nasırlı elleriyle ensemi bir kaşırdı. dert tasa uçar giderdi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...