Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

galatasaray 100. yılda oley ama?

laverda

Öne çıkan mesajlar

ben aslında mizahi yaklaşmak istemedim konuya
ama bir hatamız olduysa affola...
benim isteğim galatasaray taraftarı olarak bu sene bari şampiyon olmak (yüzüncü yılda)
ama bu nasıl olucak ya da olucak mı
ona göre boşuna umutlanmayalım...[signature][hline]vampir dövdüm çok yoruldum :)
Sosyal ağlarda paylaş

sene başında da söylemişytim
yine söylüyorum
galatasaraya güveniyorum ve şampiyon olacak...

sizi tekrardan 2000-2001 sezonuna götürmek istiyorum şu uefa ve züper kupayı aldıktan onraki sezona...[signature][hline]Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Merveee, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"

Kapattık dükkanı
Sosyal ağlarda paylaş

yok bee
lucenin geldiği dönem birinci olmuştuk
ondan sonraki sene fener şampiyon oldu hatta o sene luce bjk ye geçti terim geldi bu sefer de bjk şampiyon oldu.. dur bir dakika yaa arada hesap karıştı[signature][hline]Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Merveee, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"

Kapattık dükkanı
Sosyal ağlarda paylaş

Luce'li doneminizi karistiriosun...

siz kupalari aldiktan sonraki sene luce geldi evet ama fener mustafa denizli'yle sampiyon oldu, hatta sampiyonluklarimiz esitlendi falan 14-14... Sonraki sene Luce sizi sampiyon yapti, buyuk geyik vardi o sene hatta hangi takim once 3. yildizi alacak diye ve fakat, Terim geliyor diyerek kicina tekmeyi attiniz Luce'nin. Sonra Besiktas ve gecen sene Fener sampiyon oldu[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
42
"The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

hah tamam o zaman...
eywalllah :)

sonuç olarak...
insanların "kümede kalma mücadelesi verceksiniz hebelee" diye konuştuğu dönemde şampiyon olduk
bu sene de takım gayet iyi bir orta sahamız yok
bence şampiyon oluruz[signature][hline]Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"

Kapattık dükkanı
Sosyal ağlarda paylaş

Forvet - Hakan Şükür (milli takımda bile alternatifi yok) ve yanında oynayabilcek iki kaliteli oyuncu daha : Ümit ve Necati

Orta Alan (Sol) : Hasanı koy, Baliç'i koy, Ergün'ü koy hepside çok kaliteli oyuncular ve çatır çatır oynuyor solda.

Orta Alan (Orta) : İnanılmaz bir genişlik söz konusu. Cihan, Petre, Volkan, Ergün, Sabri, Ayhan, Saidoo, Concecaio, tek sorun bu oyuncuların çok iyi asker olmalarına karşın, komutan olacak özelliğe sahip olmamaları. (Belki bir parça Ergün)

Orta Alan (Sağ) : Sabri, Cihan, Hasan, Petre(belki). Hasan alışırsa Baliç solda Hasan sağda iyi götürürler. Olmazssa Sabri çok yakışıyor oraya. En kötü ihtimal Cihan ve Petre. O bölgede belki parlamıyorlar ama en azından göze batmıyorlar.

Defans (Orta - Sol - Sağ) : Solda Ergün veya Hakan Ünsal, ortada alternatif bol kaliteli isimler saymaya bile gerek yok, tek sorun sağ taraf.

Orta alana iyi bir komutan ve defansın sağına sağlam bir adam alınırsa bence bu kadro ligi çook rahat götürür. (Ah ulan Perez iyi di be)[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...