Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gothic

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Şimdi ilk kez oynamaya başladım. Süper sardı, tüm o level scalingli, düz çizgi tarzı, konsol artığı, *** rpglerden sonra (nefret kustum) ilaç gibi geldi resmen.

Oynayın diyorum, 5 dakika oynadıktan sonra eski grafikleri fark bile etmiyorsunuz.

Yıllardır kaçırdığıma üzülüyor, ve sabahlamaya gidiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Kaede said:

GERGE said:
konsol artığı

GERGENİN İSMİNİN DE ÜSTÜNDEN GEÇİYORUZ KALEMLE SENCER'E DE SELAM SÖYLE SİTENİZE NAH GİRERİM

Biraz açıklama yapma ihtiyacı duydum. Batıdan çıkan oyunlaraydı o laf. JRPG (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Zaybird said:

sene 2011 adam gothic oynamamış.sonra da ben gamerım diyosunuz.

Ben demiyorum ki bunu. Casual gamerım ben. 1-2 ayda bir oyun ancak bitiriyorum. Şimdi 2-3 ay bu Gothic serisiyle uğraşırım en az.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
bu arada okuduğum eleştiriler kontrollere çok kötü demiş hep. sevdim tıklayıp hit dice yapılmamasını.

süper oyun, süper. dövüş sistemi de bir ayrı süper. hepiniz 2 çok iyi diyorsunuz, bir hemen bitse de onu da görsem.
Sosyal ağlarda paylaş

Lyvanna_Dolores said:

Zaybird said:

sene 2011 adam gothic oynamamış.sonra da ben gamerım diyosunuz.

AAABİİİİİ

BENCE SUSMALISIN SEN
Ahuahahaua ben hatirlayamazdim hangi başlık olduğunu ama resmen o kadar kötüydü ki adam dedim bizi trolluyor herhalde. Sfafsfaf

Gecen bi topicte demiştim buraya da yazayım. Ev arkadasım gothic3 oynuyor. Adam bildigin oyun özürlü zaten. Yani Bi pratikligini artistim hareketini klavye mousea hukmedisini göremedim henüz. Adam hızlı bir sekilde ard arda sol tusa tıklaya tıklaya bitirdi oyunu. Hani 3u ben oynamadım ama bu bile yetti boktan bir oyun olduğunu anlamama
Sosyal ağlarda paylaş

Zaybird said:

steamden anlamamanın gamer olmakla alakası yok bence.steam sadece aracı oluyor burda.önemli olan çok oyun oynamak ve oynadığın oyundan bişeyler çıkartmak.her neyse sustum ben.zaten ben kendime gamer demiyorum.

biz de zaten yaşın kadar oyun ismi söylemeni beklemiyorduk.
Ve bu forumda işin ne hala çözemedik.
(bkz. ne ayak)

Silphatos said:

tw falan olsam patlatmıştım seni uzun süre önce

lütfen tw falan ol.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...