Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasarayın Abramovichi Ünal Aysal Olacak

xxbar

Öne çıkan mesajlar

abi gutinin 25 yaşındaki halinden bahsediosan belki.

onun harici evet yıldızla olmuyor bu işler

ama ronaldo ve messi ayrı bi olay.malesef futbol real madrid ve barcelona olmadıgı için bir sürü YILDIZ futbolcu var

messiler ronaldolar yıldız değiller artık.o kategoriye girmiyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

türkiye'ye gelen superstar

quaresma (bu adam yıllarca ronaldo gibi olacak diye beklendi çünkü), hagi, anelka'dır benim gözümde.

alex dahi tüm bunlardan büyük işler yapmış olsa bile bu adamlar kadar popüler bir isim değildi.

isim olarak bakıldığında bunlardan büyük elbette çok az adam var da galatasaray'a onlar lazım değil zaten. adam gibi takım iskeleti lazım.

ek: gutiyi de unuttuk. roberto carlosu da. işte bir elin parmaklarını geçmiyor pek.
Sosyal ağlarda paylaş

TD)Pentagram said:

abi beşiktaşın getirdiğinden daha yıldız kimi getirebilcek.ronaldo ile messi yi getirmesi gerek.

kaldıki yıldız getirmekle başarı olmuyor.

Böyle bi post atıp ondan sonra saçma sapan şeyler yazmanda komik olmuş bedavaysa git al bi tane lazım olur.
Wesley Sneijder'i alırsın mesela 20M verip hem daha iyisini hem de daha popülerini almış olursun.
Bak daha yıldız.
Sosyal ağlarda paylaş

Yıldız diye 5 milyona stancu gibi adamda gelebilir yine, türkiyeye gelen her futbolcuya yıldız damgası yapıştırmaya bayılıyor basın =) Takımlar yıldız kaynıyor mübarek ama gel görki bu futbolla anca premier lig'deki takımlardan küme düşmemeye oynayanlarını yenebiliriz gibi geliyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

iblameadmins said:

Böyle bi post atıp ondan sonra saçma sapan şeyler yazmanda komik olmuş bedavaysa git al bi tane lazım olur.
Wesley Sneijder'i alırsın mesela 20M verip hem daha iyisini hem de daha popülerini almış olursun.
Bak daha yıldız.

tabi querasma da şınayder den top oynamayı öğrenmiş adam.
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye'ye yıldız falan gelmedi daha.
Hulk'u alırsa bi takım yıldız almış olur işte.
Gider Wesley Sneijder'i alırsın yıldız getirmiş olursun lige.
Onun dışında gelenler kusura bakmayın da avrupada büyük takımların şu yada bu sebeple istemediği adamlar....
Anelka'da böyleydi,Hagi'de,Carlos'ta...

Quaresma
Bu sebepten Quaresma oynarken interde sneijder yedekti hep.
Sosyal ağlarda paylaş

abi en iyi döneminde bir yıldız futbolcuyu türkiye'ye getirebilecek bir kulüp yok zaten,

ki buna da gerek yok. messi fenerbahçe'ye gelse mesela 200m euroya, adama aylık 10 milyon euro falan versen gelsin diye. ne o adamdan ne o takımdan hayır gelir.

benim bahsettiğim isimleriyle gerçekten yıldız olan adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Carlos yaşlıydı Hagi de yaşlıydı ikisi de gayet yıldız ama yani, orası öyle. O zamanlar daha genç yaşta alınamıyordu zaten, şimdi futbol daha endüstriyelleşti, Türkiye biraz daha bilinir oldu, deveyle gezmediğimizi falan öğrendiler. Türk futbolu da ismini duyurdu. Artık daha genç yaşlarda da yıldız alınır parası verilirse.

Superstarlarla starları ayırmak lazım birbirinden. Hulk bir stardır ama kim Hulk için bi Roberto Carlos kadar ünlü ya da mevkiinde bi Hagi kadar kaliteli diyebilir ki?
Sosyal ağlarda paylaş

anelka o yuzden chelseade oynuyor

olay sadece yıldız getirmekte değil.ricardinho mesela dunya kupasında vay anasını dedik.beşiktaşta delgadodan forma alamadı

türk takımları ve ronaldo messinin aynı cumlelerde geçmemesi lazım.o seviyeye gelinmesi imkansız gozukuyor suan

ha basının yıldız diye abarttıgı topcular yok mu var.ama gerçekten genç ve yıldız olanlar gelipte başarılı olamayabiliyorlar

yıldızlıgının sonları yaşayan adamlar çok iyi işler yapabiliyor.yani olay dogru adamı almakta
Sosyal ağlarda paylaş

Guti yıldız için "imaj olarak" biraz sönük. Kalitesine laf yok, çok kaliteli adam. Hatta BJK'nın yıllardır yaptığı en iyi transferdir bence (quaresma da dahil) ama, sonuçta yıldız denen oyuncunun gerektiğinde takımında göze batması, farkedilmesi falan istenir. R.Madrid'in 12. adamıydı Guti, R.Madrid'i sırtlayan adam hatta şöyle bi arkadaş ortamında muhabbette R.Madrid'in ilk 11inde sayılan adam bile olmadı pek. Bir Morientes, bir Solskjaer gibi oldu. Tabii başka bir takımda olsa yıldız olurdu, yeteneği ortada. Zaten yıldız adamdan kaptan olmaz derler ya, tam tersine takımı sahiplenecek kaptan olacak bi karakteri var Guti'nin.

Yıldız derseniz ilk akla gelenler arasında Hagi var, Popescu var, De Boer var (olmaz olaydı), R.Carlos var, Anelka var, Ricardinho var, Quaresma var Türkiye'ye gelen. Bir de Alex var tabii, özellikleri istatistikleri tam bir yıldız olsa da TR öncesi şaşalı bi avrupa devinde oynamamış olması (hoş oynasaydı buraya gelmez burun kıvırırdı zaten muhtemelen) dezavantaj onda da imaj olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

Red ben o adamlar alınmasın demiyorum.
Hagi yıldız değil zaten demiyorum allah çarpar adamı.
Ama ortada şöyle bi gerçek var şu gün Wesley Sneijder'i almak Fenerbahçe'nin getirdiği gün Anelka'yı almaktan 8 kat falan daha zor.
Mesela daha genç Anelka'yı aldı Fenerbahçe o zaman ama bugün alamazsın aynı Anelka'yı.
Sosyal ağlarda paylaş

Anaa Ortega'yı unuttum ahaha

bi avrupa maçında 70'te Ceyhunu çıkartıp Ortegayı oyuna sokmuştu fener de rakip teknik direktör kafayı sıyırmıştı, maç sonu toplantıda "nasıl olduunu anlamadım, tanımadıımız bi adam çıktı ortega girdi lan" diye, yedekte olmasına anlam verememişti :D

Red said:

lan bu ülkeye ribery gelmiş kimse yazmamış ahahah

bize geldiğinde yıldız değildi ki ribery, hatta anelkanın bonusu diye alay konusuydu ehaha
Sosyal ağlarda paylaş

iblameadmins said:

Mesela hadi Ribery'yi satın alsın Türkiye'de bir takım da görelim.
Daha Messi'ye Ronaldo'ya gelene kadar arada 4 sınıf falan futbolcu var TR ligi ile o oyuncular arasında.

hocam işte ben rastgele yazdım ronaldo,messi. tek tek yazmaya kalkarsak mesut özil de bi o kadar bomba adam.mesut özil de türkiyeye gelebilecek şuan en iyi oyuncudur.

demek istediğimde o benim.böyle adamı getirmesi gerek Abramovic ünvanı alması için bir başkanın
Sosyal ağlarda paylaş

Hulk'ı getirirsen de Galatasaray'ın Abramovichi olursun sonuçta. Oranlar var mesela Chelsea'nin Abramovic öncesi en pahalı transferi bölü Abramovic'in en pahalı transferini;
oranlarsan Galatasaray'ın en pahalı transferi bölü gelicek olanın en pahalı transferine. Aynı katsayıda bi adam gelirse zaten görüceğimiz baya iyi adamlar olur =]
Sosyal ağlarda paylaş

abi şu durumdaki galatasaraya öyle adam alamazlar

hani diğer takımlar gibi düzenli kadrolarımız olur.öyle adamlarla takviye yapabilirsin

fakat baştan aşagı takım degişicek.yeni teknik direktör kalecisi ortasahası bilmemnesi

takımda kim kalcak kim gitcek belli deil

culio ve baros harici herkes gitsin :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...