Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasarayın Abramovichi Ünal Aysal Olacak

xxbar

Öne çıkan mesajlar

istedikleri şeye otursunlar abi.madem ceplerinden para vercek güçleri var.galatasarayı bu kadar çok seviyorlar bu zamana kadar nerdeydikler.adnanları bende istemiyorum orası ayrı aysalda iyidir gelsin ama cebinden o kadar büyük para vermez.boşa abramovich hayalleri felan kurmayın
Sosyal ağlarda paylaş

paradan ziyade adam gibi başkanlık yapacak biri lazım ya.

polatın enerji sektöründe şu an ciddi yatırımları falan var mesela, cayır cayır para kazanıyor ama 2 dakika çıkıp da şu rezil ortam durum hakkında bişi demiyor. işi gücü var adamın. başkan olacak adam part time olarak yapmayacak bu işi.
Sosyal ağlarda paylaş

hah evet ronaldoyu agueroyu alalım, arkalarına yine dizeriz barış sarp ayhanı :D

ahah 200 milyon ne demek farkında mısınız, kim babasının hayrına veriyor o kadar parayı bir kulübe? Abramovic desen zaten kulübü satın aldı adam, kulüp onun malı. Hele hele Türkiye'de mümkün değil.
Sosyal ağlarda paylaş

ben polatı çok severim misal.ancak bu yıl sıçtı bide iyice sıvadı.açılış maçından sonra yaptığı konuşma,reykardı kovması,inatla sezgini yanında tutması,haldunu küstürmesi,yanlış transfer politikaları bizi bu duruma getirdi.şuanda herifin savunulabilcek hiç bir yanını bulamıyorum.çok iyi yönetici olur kendisinden ama mümkünse başkan olmasın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...