Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasarayın Abramovichi Ünal Aysal Olacak

xxbar

Öne çıkan mesajlar

abramoviç eğer 1 şampiyonluk yada 1 kaç adam satma işine girerse zaten 1 sene yada bilemedin 2 sene içinde çelsiye yaptığı yatırımı kara dönüştürecek. şu anda zararda ama koyarmı adama ? hayır tabikide. ayrıca abramoviçin tek takımıda çelsi değil.
bide kaldıki türk bi iş adamıyla (herneyse artık ne iş yapıyosa) abramoviçi kıyaslamayın. rewendorun dediği gibi kimse babasının hayrına vermez o parayı.
demirören bile vergi borçlarından kurtarıp bjknin uefada boy gösterebilmesi için baya yüklü bi mebla para ödedi. ama babasının hayrınamı ? hayır tabikide. uzun bi süre daha yönetimde kalabilmek için. ha yeni birisi gelir parayı basar çok kral bi transfer yapar 2 3 tane orası ayrı 20 30 milyon belki bişi ifade etmez bu adamlar için geri dönüşümü olacaksa. ama 200 milyon çok büyük para.
Sosyal ağlarda paylaş

xxbar said:

Başkan değilken 28 mio veren adam 200 mio'u çat diye veririr.Ben inanıyorum verecek.

o verdiği 28 mio geleceğe yatırım işte. sende onu anlayacak kapasitemi yok nedir. adam başkan olmadan az bişi göstereyim ucundan ama başkan olduktan sonra 200 milyonun ben anca kafasını gösteririm der.
Sosyal ağlarda paylaş

Masq'ın dediği gibi...Galatasaray'ın paraya filan ihtiyacı yok, gidipte 1519819 milyona adam almaya da gerek yok...Borçlar diyorsan zaten onlar her kulüpte olan bir durum, Barça'nın bile ne kadar borcu var, borç pek sorun değil bence...Vardır yani onun da bir kendi içinde ekonomisi...
Bize akıllı bir adam lazım, öyle bir başkan istiyorum ki TV'lerde görmeyelim...Gerekirse açıklama yapar 2-3 ayda bir...Başkan dediğin, arka planda olmalı...Profesyonel bir ekibi olacak bir kere, öncelikle iyi bir hocayla anlaşıp yetkileri ona bırakacak..Futbolcu ilişkilerine bakacak birileri lazım, mesela lojistik açıdan işi çabuk halledecek becerikli insanlar olacak...Misal Misimoviç mi transfer edildi...Bitmiyor ki olay sadece transfer etmekle...Eviyle, ailesiyle çoluna çocuğuna ilgi göstereceksin...Tak tak halledeceksin herşeyi, (ama bu işi abartmadan- atıyorum X tane cep telefonu X tane business class ticket diye değil), okul işiyle, ev işiyle, hemen ilgileneceksin....
Gerekirse kulüp adına maaşlı çalışan profesyonel insanlar olacak...
Futbolcu-medya ilişkilerine düzenlemeler getireceksin..Dışarıdan Florya ile ilgili ne sorun varsa sessiz sessiz halledeceksin, hocana danışarak...Dahası hiçbirşeyi hocana danışmadan yapmayacaksın, arka planda olacaksın...Ben yaptım, ben parayı verdim, ben adamı aldım, ben hocayı getirdim olmayacak...Ben olmayacak, ekip olacak, takım işi olacak...Kulüp başkanı olman demek futboldan herşeyi herkesten iyi anlıyorsun demek değil...Ha birde hakemler hakkında konuşanın, yine hocayla kararlar doğrultusunda tak cezasını vereceksin...Bahane olmayacak kulüpte...Akıllı kararlar alacaksın, aceleci değil...Transferde bilhassa, oyuncunun geçmişini, artılarını eksilerini iyi bileceksin, ama aldığın zaman da oyuncunun hakkını vereceksin, ilgiyi göstereceksin, yeri gelirse cezasını da vereceksin...Konuşmalısın insanlarla, dertlerini bir dinle bakalım, mesela dediğim gibi futbolcu ilişkilerine bakan bir ekibin birileri olsun..Çocuk mu bunlar diyebilirsiniz, ama futbolcular daha önce de dediğimiz gibi..Eğitimsiz cahil hepsinin egosu tavanda...Çok dikkatli yönetmek lazım..Yerli-yabancı dengesini iyi kuracaksın mesela, ki burada hoca çok önemli elbette....Uzar da uzar...Ama ben yaptım olmasın lütfen, kal arkaplanda, sen yöneticisin...Çarkları kur, işler kendi kendine düzelir...
Bu arada hoca kelimesinden çok hoşlanmıyorum da alışkanlık olmuş, TD diye okuyun siz:)...
Sosyal ağlarda paylaş

abi şöyle birşey var.adam gerçekten hibe edebilir.bunu bilemeyiz.adam ne kadar galatasaraylı veya karakteri nası bir adam.

ama adam harbi zengin onu biliyoruz.200m diyosa dogrudur.fakat tabiki başkan oldugu gün 200m dağıtmıcaktır

hani belki bu para abartı gibi ama ztn onumuzdeki sene en az 50 milyon euro yine gidicek bu takıma

bir sürü adam gidicek gelicek.teknik direktörü bilmemnesi

ztn kim başkan olursa büyük bir mebla gidecek ki şu 2 senede baya yuklu paralar çöpe gitti zaten

yönetim şekli iyi olduktan sonra hakkatne profesyonelleştirdikten sora ne kaar harcamış abramoviçmiş yok hibe değil borçmuş farketmez

ztn uzun yıllar başkan olur bi kere başkan olursa
Sosyal ağlarda paylaş

önceki seçimlerde 7 yıl garanti istemişti.eğer gerçekten böyle bir amacı varsa yine böyle birşey isteyecektir.yoksa 2 yıl sonra seçilmez o para dotunde patlar.

bide eğer denildiği kadar varsa cebinden verebilir ama 200m vermez.200m çok büyük para çünki
Sosyal ağlarda paylaş

Size büyük gelen para o adam için rakamlardan ibaret.
Bill Gates sırf eğlenmek için 1 milyar dolar harcayabilir mesela,bi anlam ifade etmez çünkü onun için.
Ki benim o kadar param olsa 2. ligden falan bi takım satın alıp ismini Semih Cumhuriyeti koyardım.
Sonra yap transferleri 1. lige çık falan eğlenceli olur :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan benim 1 milyar euro servetim olsa 200'ünü veririm gayet cimboma hibe. Ha kimin nasıl harcayacağını bilemediğimden vermem belki de kendim harcayacaksam veririm, Ünal Aysal neden vermesin? Kefenin cebi mi var birader? Çocukları zaten her türlü kurtuldu, torunları da çalışıversin, Galatasaray'ımız kazansın
Sosyal ağlarda paylaş

TD)Pentagram said:

abi beşiktaşın getirdiğinden daha yıldız kimi getirebilcek.ronaldo ile messi yi getirmesi gerek.

kaldıki yıldız getirmekle başarı olmuyor.

Sen quaresma ile Ronaldo messi arasında oyuncu olmadığını falan mı zannediyorsun?
Para olduktan sonra öyle oyuncular getirirsin ki ne Quaresmanın adı kalır ne Guti'nin...
Abarttıkça abarttınız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

TD)Pentagram said:

abi beşiktaşın getirdiğinden daha yıldız kimi getirebilcek.ronaldo ile messi yi getirmesi gerek.

kaldıki yıldız getirmekle başarı olmuyor.

bu ne ya ahahah

misimovici kadro dışı bırakan

keitayı gönderen.elanoyu gönderen.dos santosu gönderen lincolnu gönderen

kadroda hala kewell ve baros olan takım beşiktaşın getirdiğini getiremicek ahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

iblameadmins said:

Buraya 30'dan fazla oyuncu ismi yazarım 2 dakika içinde Guti,Quaresma ile Messi,Ronaldo arasında oyuncu kalitesi ve popülerlik olarak.
Ama Quaresma'dan daha iyi sadece Ronaldo,Messi'yi gören bi adamla futbol konuşmanın yersizliğini farkettim son anda.

üfff ne yordun be adam.örnek olark yazdım onları.Buraya şimdi tek tek querasmadan iyi oyuncularımı yazayım.Of beyin bedava ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...