Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Abi bence açılacak...

Valindel

Öne çıkan mesajlar

bahsi geçen reklamlardan birincisi hakikaten itici..bebeklerin at gibi koşturulduğu(emekletildiği) bir at yarışı bülteni ne kadar dikkat çeker bilmem...reklamın iyisi kötüsü olmaz la alaka kurmaya çalışıyorum..
ikinci reklam coca-cola reklamı olarak kötü
ama metin olarak eğlenceli-hoş

[Bu mesaj Mantar136 tarafından 04 Eylül 2004 02:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca reklam gerçeği yansıtmalıydı, bu nasıl türk gençliği, etek açılınca bakılır mı, insan bi kızın ilk kıvrımlarına mı bakar diye gaza gelip anası babası yok mu bu gençlerin ile sona erebilecek galeyanlara kapılmayalım derim..reklam bu..
(ayrıca kızın kıvrımlarına bakılır)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 04 Eylül 2004 02:49 tarihinde demiş ki:
Bakırköy sahilde otururduk ayağımızın altındada top böyle bu hatunları beklerdik.
1-2 geçerdi
ama çoğu kez görmüşüktür fırfır =)

hey gidi günler heeey

Hiç kovalamadılar galiba? Valla kovalandığımız günleri daha çok anarım. Gerçi o okul önünde kızların etekeleri açılıpta arkadaş "Yihuuu" deyince olmuştu ama. güruh geliyor direk =) Hakikaten hey gidi günler hey. Yaşlanmak zor iş yaa. =P[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

Kutup ayısı geçiyor ileriden. Diğer ayılar muhabbette "Abi bence açılacak kürkü" "Yok lan açılmaz" "Ahaaa açılmadı işte." "Eee nesine girdiydik?" "Balık? Cola?" :P (Black hakikaten sapıkmışsınız kardeşim. Biz o zamalar sadece doktorculuk oynardık kızlarla =P)[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

heh siz reklam görmemişsiniz, 2-3 ay önce bir kere yayınlandı diye rtük'ün cnbc-e kapattırdığı televizyon reklamı vardı. ha ayrıca tartıştığınız konu da incir çekirdeğini doldurmuyor onu söylemeden geçemeyeceğim.. :)

ilk gördüğümde ben de merak etmedim değil ama yanımda iddiaya girecek kimse yoktu ehe (iddia o anı gösterip göstermeyecekleri iddiası olurdu gerçi :-p)[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

konu hazır etek açılmasından açılmışkene

dünya kainat güzeli geçen gün tanıtımdaymış podyuma çıkmış bir iki laf edip yürümek için ve yeni eteğini göstermek için

geldi podyumun ucuna konuştu döndü yüürürkene bi bastı eteğe
anaaaaaaammöööö etek düştü tamamen
cıbıl kaldı hatun
maşhallahhh die bi iç çektim

burdan o anı tam 8 kez tekrar yapan STAR TV ye teşşekürlerimi sunarım...[signature][hline]tuana...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 04 Eylül 2004 03:30 tarihinde demiş ki:
konu hazır etek açılmasından açılmışkene

dünya kainat güzeli geçen gün tanıtımdaymış podyuma çıkmış bir iki laf edip yürümek için ve yeni eteğini göstermek için

geldi podyumun ucuna konuştu döndü yüürürkene bi bastı eteğe
anaaaaaaammöööö etek düştü tamamen
cıbıl kaldı hatun
maşhallahhh die bi iç çektim

burdan o anı tam 8 kez tekrar yapan STAR TV ye teşşekürlerimi sunarım...

Neaaaaa! Nasıl kaçırdım lan ben onu! Haadoğru ben pek televizyon izlemem tabi. Böüaaaa! Acaba gene gösterirlermi? (Sapık pati olacaz şimdide :P)[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solufain, 04 Eylül 2004 03:31 tarihinde demiş ki:
Sam ne reklamı o yaa? Rtük kapattırdıysa sağlam olsa gerek?

daha önce yazmıştım başka bir konuda..

bir kadın var iç çamaşırlı müthiş güzel, bir de adam. kamera bir adamı, bir de kadını gösteriyor. kadın kur yapıyor, adamı cezbediyor filan, adam da ağzından salyalar saçarcasına soyunup kadının üstüne atlıyor ki burada adamın esasen tv'nin üstüne atlamış olduğunu görüyoruz, meğer tv seyrediyormuş..

ilk görünce dedim noluyor ama, başarılı reklamdı bence, tv'nin görüntü kalitesi daha iyi anlatılamazdı pek.. :)

ha bu arada ghald günlük teftişine başladığı zaman bu konu zaman ve mekan değiştirebilir, fazla uçmayıınz.. ;)[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ra_d, 03 Eylül 2004 00:20 tarihinde demiş ki:
ya valla ikide bir, eteği zart zurt havalanıp son anda kapatan, üstelik bununla çok eğlenen bi kızı bende izlerim. "açılacakmı acaba?" diye.

kendi eğleniyosa bende eğlenirim ayrıca.ne yalan söyliyeyim güzel bacaklı bi kızı görmek hoşuma gider.

ya elbetteki orası doğru :) engelleyemessin ki göz sonuçta.[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
RamsesII'ten abarmalar;
RamsesII, 14 Ağustos 2004 14:58 tarihinde demiş ki:

Öyle sübyan bulsam ben,var ya....
RamsesII, 18 Ağustos 2004 02:05 tarihinde demiş ki:
"Bugün bacım,yarın ihtiyacım"

Sosyal ağlarda paylaş

yok ama ben şu kalıpları öteden beri idrak edemem:

"göz bu, görür"
"can bu, çeker"
"insan bu, yapar"

heh yani kişinin kendi iradesi yerinde değil de başka bir güç devrede, o sorumlu bunlardan şeklinde hooop diye bir yükümlülükten kurtulma olayı vardır bunların hepsinde. beyin değil göz görmek istedi yani, yoksa beynin kabahati yok.. :-p[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

Sosyal ağlarda paylaş

Sam evet ister istemez diye bi kavram var ne yazıkki yani tamam irade diye bişeyde var ama senin mesela güzel bir kız gördügünde bakacagın ilk yerleri yüzünden sonra sırasıyla bellidir, bunda irade kullanıp bakmak istememek ayrı bi tartışma konusudr zaten eha =)[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

Hay Coca-Cola'ya kafam girsin of.[signature][hline]MSN : [email protected]
Radio eXiLe WJ
BonePART, 01 Eylül 2004 04:16 tarihinde demiş ki:
benim bi kusum war sapasaglam
hemde kocaman

Küçük Emrah : "Bugünkü gün,çok önemli gün."
Yasemin Bozkurt : "Aman Allah'ım,yakışıklı bir bayan görüyorum."
| ?Laistragon? | | My Photos |
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...