Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of cthulhu nerde?

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

bu yılın sonuna doğru biliyorum ben ertelenmesse kasım dı galiba ama bakmak lazım
bu sayfaya göre

04/15/2005

yuhh

biri şubat 1 diyor
yani çıkışı şüpheli

[signature][hline]try not.
do.
or do not.
there is no try.

[Bu mesaj Jo_jixu tarafından 03 Eylül 2004 17:43 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Jo_jixu tarafından 03 Eylül 2004 17:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben bile bekliorum be hadi be uff:(s[signature][hline]Bu mesajdaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
BabacumMostors, 31 Ağustos 2004 15:32 tarihinde demiş ki:
Kuku peşinden koşmayın ideallerinizin peşindne koşun
(not: kuku bir ideal deildir)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LevieMaxilack, 04 Eylül 2004 03:36 tarihinde demiş ki:
said:
Apache, 04 Eylül 2004 00:02 tarihinde demiş ki:
hayır,devam ediyorlar.iptal olan duke nukem forever.

DNF'ın iptali falan yok. hala devam ediliyor yapımına. buyurun;
3dRealms

hala inanıyorsan onlara ne diyeyim,onların söylediklerine göre oyun 3 yıldır çıkacaktı :)[signature][hline]tksmtr!
Krynn Online yakında..
BladeSinger, bir tarihte olympos forumlarında demiş ki:
elinde benim kryss of vanq imla dolaşan yada herhangi bir kryss of vanq la dolaşan bütün herkezi kesicem
Sosyal ağlarda paylaş

inanmak inanmamak meselesi değil olay. Adamlar kaçkere grafik motoru değiştirdiler kaçkere yapan şirketi değiştirdiler onu beğenmediler bunu beğenmediler yeni bişey gördüler bu da olsun dediler bullet time gördüler eklensin istediler araç kullanımı gördüler istediler stuntlar olsun istediler herşeyi istediler bunları yapıncaya kadar yıllar geçti zamanın gerisinde kaldı oyun gene değiştirdiler.
ama oyun iptal olsa sitesinde milyonlarca kez yazarlardı.Senelerdir oyun oynarım hiç bir şirketin bu oyun çıkacak ama iptal ettik diye yalan söylediğini görmedim. Yani unutulmuş olması iptal olduğunu göstermiyor. Daha beklemek gerek "When its Done" tarihini sadece.

Edit: Oyun 6 senedir yapılıyor.DN3D çıktığı zamandan itibaren[signature][hline]Guarir non è possibile
la malattia di vivere
sapessi com´è vera
questa cosa qui

[Bu mesaj LevieMaxilack tarafından 08 Eylül 2004 00:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...