Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Niçin film izliyorsunuz ?

Zyrobod

Öne çıkan mesajlar

Bakış açısı değiştirir film,
2 gün önce 1 milyar paran ile alacağın nesne, eşya vs, bir film izledikten sonra değişebilir. Yön verir hayata. İlişkilere yön verir. Çünkü filmler başlı başına tecrübedir. Filmi oluşturan ekibin tüm yaşanmışlıkları vardır. Beleş öğüttür filmler.
Sosyal ağlarda paylaş

Lyvanna_Dolores said:

/summon saeros

günlerdir yüz vermiyosun sonra summon falan

yok sana summon manan bitmiş için çömelmiş senin.

dasaaa hayattan biraz uzaklaşmak için demiş ona katılıyorum neden film izlediğimiz konusunda
ayrıca çok tutulan bi film olduğunda merak edip izlerim ben mesela, nedir lan bunun olayı diye, bunu da koyabiliriz belki nedenler arasına.
bi de tabi her gün gördüğümüz şeylerden farklı şeyler görüyoruz filmlerde, mesela dün the king's speech izledim, duke of york shan't dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

bende bi dejenerasyon oldu film izleme konusunda. yalnız izlediğim filmleri atlayarak izliyorum genelde ya da başka şeylerle uğraşırken falan. ha bu filmin mesajı buymuş diyip geçiyorum. komedi filmlerini bile böyle izler oldum. şöyle ikea koltuğumda arkama yaslanıp patlamış mısırla film izleyip duygulanımlar yaşamak falan olmuyür....
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bi mağara var kimsenin gitmediği, orda ne olduğunu çok merak ettiğin. herkese soruyosun orda ne var diye, ama kimse bilmiyo. sen de çok gitmek istiyosun, ama tırsıyosun bi yandan ne olduğunu bilmediğinden. korkundan gidemiyosun. biri sana oraya gideceğinde sana hiç bişi olmayacağının garantisini verirse hiç düşünmeden gidersin oraya değil mi? işte o yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...