Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[NWN] Aribeth Sorunsalı

grifter

Öne çıkan mesajlar

Capulcu sen bana gamloaded ve avaturk demiştin,bende zaten orjinal nwn var, o yuzden gold edition işime yaramıyor. gameloaded'dan 2 exp. packi de buldum ama kredi kartımı nedense kabul etmiyor :( zaten amazon yada e-buy türkiyeye oyunları yollamıyor,onları da denemiştim.
gözüm açık gidecem eğer exp packleri alamazsam ya[signature][hline]*Nothing's real until you feel*
Sosyal ağlarda paylaş

ukgames (a.k.a. specialreserve.com) en iyisi bence
3 sterlin kargosu var en geç 10 güne elinizde oluyor
daha ne olsun :)

en uygun fiyata o siteden alabilirsiniz[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

owner oyunda kullanılan d&d 3rd edition kuralları hakkında yeterince bilgi var oyunun cd'sindeki manual'de, başka bir kitap almana gerek yok. hem manual'de masaüstünde bulunmayan, oyuna özel başka kurallar ve skill'lerden de bahsedilmiş..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price. That is why the bounty killers appeared.
Sosyal ağlarda paylaş

Bagdat caddesinde nwn ve sotu ayni anda alabilirsiniz orjinalini ben ordan aldim. soyle tarif edyim. carsinin onundesiniz, yuzunuz karsidaki yola donuk. saginizda isiklar kalicak. saga donun ve isiklar solunuzda kalsin. sonra dumduz yuruyun bir yada iki sokak sonrami ne sagda frp kitaplari cd ler satan bi dukkan var dikkatinizi ceker zaten oraya girin ve 60 milyona hem nwn hemde hotu alip cikin ve zevkine varin

edit1:hotu yazmistum sotu olucak. shadows of the undrentide i bulabilirsiniz dedigim yerden nwn ile beraber. hordes of the underdark in orjinalini daha goremedim

[Bu mesaj Darklight1903 tarafından 02 Haziran 2004 15:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

oyunla ilgili bişey sormak istiyorumda ben
single playerda baathorda 5. kattayım sanırım heryer kar
işte
aribeth var yanımda ve burayı basmış demonlar gördüm
bloodwar çok enteresan ama baathor a saldırmışlar.
burda merak ettiğim bişey var
bi katapult var ice prison u kırmak icin karsıya atmam lazım
karşıdaki devil ordusunu öldürdüm
sonra gelen pit fiend i da öldürdüm.
her ne kadar bunlar çok saçma olsada earth elemental'a donuşup o katapultu karşıya atmam lazım. Sonra prison u kırmam lazım.
Bunu yapamıyorum
catapult a tıklıyınca bana daha savas bitmedi yapmayı planladıgın seyler varsa beklemek zorunda diyor.
Bi bug olduguna inanıyorum
ortada oldurecek bişey kalmadı
Ekrandaki tıklanabilecek herseyle ilgilendim
zaman geçirdim
ve çözüm bulamıyınca bıraktım oyunu.
Atladığım bişey mi var?
Yani aribeth le şu anda karakterim flirt ediyor ve bir yerde okumuştum aribeth in flirt ünü kabul edersek ilerde bir bug söz konusu diye.

1.62 kurulu adamlar yeni versiyon da çıkarmıyor
anlamış değilim

[Bu mesaj eradicator tarafından 06 Haziran 2004 15:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...