Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SC2 CHAT

TD)Pentagram

Öne çıkan mesajlar

yildirimokur said:

4-4'te allyın biri, zlinglerim banelinge ölünce idiot dedi bana, bende gittim zlinglerle bunu diyen allyın işçilerini kestim sonra oyundan çıktım. Nası, iyi mi ? Bu gereksiz davranışımı paylaşmak istedim.

Hatalısın, gelip burada anlatıyorsun bir de. İkinci hareketin adamı haklı çıkarmaktan başka bir şeye yaramamış.
Sosyal ağlarda paylaş

VoodooRush said:

yildirimokur said:

4-4'te allyın biri, zlinglerim banelinge ölünce idiot dedi bana, bende gittim zlinglerle bunu diyen allyın işçilerini kestim sonra oyundan çıktım. Nası, iyi mi ? Bu gereksiz davranışımı paylaşmak istedim.

Hatalısın, gelip burada anlatıyorsun bir de. İkinci hareketin adamı haklı çıkarmaktan başka bir şeye yaramamış.

Sosyal ağlarda paylaş

yildirimokur said:

Oyunda bir yanlışlık yapınca niye idiot olunsun ki? Gerçi kendi ally'ne dalmak acaip olmuş biraz, ben olsam direk çıkardım.
Sosyal ağlarda paylaş

doubtful said:

yildirimokur said:

Oyunda bir yanlışlık yapınca niye idiot olunsun ki? Gerçi kendi ally'ne dalmak acaip olmuş biraz, ben olsam direk çıkardım.

Sanki tam da söylediğin sebepten ötürü. Abi takım arkadaşının işçilerini öldürüp çıkmak ne demek?

Kendi işçilerini de öldürdün mü bari çıkmadan önce?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...