Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SC2 CHAT

TD)Pentagram

Öne çıkan mesajlar

aha SKT 4 : OZ 3

adam fantasy yi yendi /OGN winnermış
bisuyu yendi /worlds best pvz
hyuku yendi /kötü zerg
gitti s2 ye yenildi /daha kötü zerg

skt iyi kumar oynadı. zvz göndererek.

ama jaedong napsın abi zaten takımın adı Hwaseung OZ değil Jaedong OZ. eh,,, tüm takım da tek başına sırtlanmaz ki

jaedongun muta microsu bugün çok kötüydü ama hyukta da öyle. normalde 1 tane scourge yediremezsina adama bugün hepsini yedi mutaliskleri
Sosyal ağlarda paylaş

doubtful said:

VoodooRush said:

scourgela aldı adam :S

Açık ara daha fazla ünite üretti; ling, muta, scourge.

Kim kim bilmeden izledim son maçı da. Kırmızılı arkadaş ki Jaedong imiş, 2-3 Scourge üretip kullanabilse zamanında oyun farklı gelişirdi. Ling sayısı bir noktadan sonra açıldı zaten. Oraya kadar muta microsuyla uğraşıyordu. Sarı arkadaş scourge microsu yapınca aldı maçı gibi gördüm ben. Yoksa birimler çıkana kadar Kırmızı öndeydi. Muta sayısı da fazlaydı sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya olur mu, sarılı arkadaşın lingleri ilk saldırıda 3-5 kırmızıyı kolayca öldürüp main base'e girdi, hatta sarılı arkadaş onları orada unuttu muta-scourge mikrosunu yaparken; arada ekrana boşboş hatch'in az uzağında dururken göründüler saniyelerce. Jaedong'un düzgün muta mikrosu yapamama sebebi de tüm lingleri verdiğinden, base i içerisinde düşman lingleri bulunduğundan paso ling basmaya çalışmasıydı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...