Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead:The Game

Zaybird

Öne çıkan mesajlar

progamer said:

bitirdim şimdi de. Orjinal episodelar kadar iyi değildi.

dlc ending spo

Bundaki kadro 2. oyunda olacak heralde. Clementine'ın yolu o communitye düşecek sanırım.

böyle bitti benim oyun.

stoner herifle arabada kaldım sonra arkadaşı satıp gittim. arkadaşda hak ettiydi gerçi o mallığı ile.

ex-junkie ile kocaya doğruyu söledim.

zenci ile kamyona bindim ama yaşlıları vurucam diyince yürüdüm gittim.

kızkardeşli olanda da önce adamı serbest bırakın dedim sonra hırsızı vurdum.

katil olan adamla da dolandırıcıyı vurdum. hatta %75 playerlar dolandırıcıyı vurmuş direk asdf

bende sadece en sondaki eleman üstte gerisi aynı
Sosyal ağlarda paylaş

valla 500 kere yazdık oyunun belki gerçek anlamıyla bir oyun sayılmaması gerektiğini, farklı bir tarzı olduğunu, gidip gameplay izleyip öyle alınması gerektiğini. hala bunlara rağmen alıp oynayıp beğenmiyorsanız sizin suçunuz :D

çünkü hikaye ve seçimleri kendin yapman bakımından oldukça tatmin edici. bir de seçimler farklı farklı olaylara götürse o zaman tadından yenmez de, 1 episode'u 2 ay yerine 1 yılda falan yaparlar o zaman

bu arada silp'e yuh diyorum dishonored, borderlands 2, far cry 3 gibi oyunlar 2012 oyunları diil mi :D
Sosyal ağlarda paylaş

dishonored iğrençti, yapımcıdan yeni bi arx fatalis bekliyodum ama mal nextgene fazla bi tür tabii.. sonra çakma thief çıktı. bl2 komik falan hafif ama yine öyle godtier bi şey değil, ilk oyundan bi farkı da yok zaten. fc3 iyiydi işte sp'si enfesti, ama mp o kadar kötü yapmışlarki spden sonra oyunnu unutmamı sağladılar. yine de fc3 benim için geçen yılın en iyi AAA oyunu diyeyim ama twd ve hotline ezer
Sosyal ağlarda paylaş

sence bioshock da kötüdür zaten system shock'un devamı olmadığı için :D tey allam adam dishonored'a iğrenç dedi
gameplay izlemeden oyundan herhangi bir şey beklemek de cabası... ben de bundan sonra sırf filmlerin isimlerine ve yönetmenine bakarak gidicem, komedi diye gittiğimde aksiyon çıkıcak hiç beğenmicem :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...