Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kendi köpeğini, sokak köpeklerine " tut oğlum " diye atak yaptıran hayvanlar

Klapaucius

Öne çıkan mesajlar

Bu adamları ne yapmak lazım bilemedim ki. Evire çevire dövmelimi, köpeğini öldürmelimi.

Bugün yolda gidiyorum 2 velet böyle liseli boxer cinsi olarak tahmin ettiğim köpeklerini gezdiriyorlar. Karşıda bir tane zavallı köpek var yaklaştılar ona doğru tut oğlum yaptı bu elemanın köpeği havlayarak atağa geçti sokak köpeğide inledi minledi kaçtı. Çok fena sinir oldum napıyosunuz lan siz dedim. Ya abi öylede böylede bilmemne. Yazık değilmi falan filan derken pardon abi dediler gittiler.

Ya bunlardan etrafta acayip çok var ve fena dokunuyor bana
Sosyal ağlarda paylaş

birşey yapıyorum sanıyorlar işte.
nefret ediyorum.
köpeğini neden öldüresin? köpeği o yola iten sahipleri.

bizim sitenin yakınında da bir park var, köpeğimi gezdirirken gördüm bi kaç kere aynı olayı ben de hakim olamıyorum gidiyorum bağrıyorum çağrıyorum. serseri tipli hepsi bi de böyle. gerizekalılar. hayır bir tarafı kopsa hoşlarına mı gidicek anlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

birşey yapıyorum sanıyorlar işte.
nefret ediyorum.
köpeğini neden öldüresin? köpeği o yola iten sahipleri.

O anda sürü liderliğini eline alıp, köpek sakin teslimiyetçi yapıya geçeseye kadar onu umursamayacaksın di mi?

Ben de o hayvanların davranışlarından dolayı sorumlu tutulmaması gerektiğini düşünüyorum ama hayvan bir noktayı aştığında da olay çığrından çıkmış oluyor ki, o köpek de bitmiş oluyor...

Bazı durumlarda zaruri :(
Sosyal ağlarda paylaş

Boxera yapamazsın onu ama çocuklarda aynı şekilde bir insana hart diye saldırtamazlar köpeği biraz yemez sonuçları.
Klapaucius said:

olitere said:

ya sana da tut olum yapsalardı ?

Alakasız tabi ama bir keresinde heralde kuduzmuydu neydi hayvan saldırı pozisyonuna geçmişti bir şekilde ısırılmadan ayağımın altına aldım birkaç sorumlu çağırana kadar. Büyük ihtimal gene yapardım
Sosyal ağlarda paylaş

DynamicK said:

en temizi olay anini kameraya al
her cep telefonu video cekebiliyor gunumuzde
cek goruntuleri paylas youtube da facebook da
2 gun icinde yayilir
panter emel vb gereken cezayi veriyor
bir sure sonra da suc duyurusunda bulunurlar alirlar ellerinden kopegi
şu olay hakkatten artık çok etkili , videoya alıp youtube'e koyuyorsun , bide adres falan verdin mi işleri tamam
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bi 5 sene önce barzo inşaat amelesinin teki 2 tane bekçi kurdu benim sivas kangal'a saldı.

Biri öldü digerinin bacagı yok artık. O da hayatta çünkü odunla benim aslanın kafasına 5-6 tane vurdu bıraktırmak için, su döktüler öyle bıraktı.

Manyak egosunu yaptım ben bunun tabi. Hemen et yedirdim aslanıma.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Valla bi 5 sene önce barzo inşaat amelesinin teki 2 tane bekçi kurdu benim sivas kangal'a saldı.

Biri öldü digerinin bacagı yok artık. O da hayatta çünkü odunla benim aslanın kafasına 5-6 tane vurdu bıraktırmak için, su döktüler öyle bıraktı.

Manyak egosunu yaptım ben bunun tabi. Hemen et yedirdim aslanıma.

Anlatığına bakılırsa sizin ikinizin saçmalığı hayvanlara yazık etmiş, hem seninkine hem onunkilere.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...