Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

http://www.otoemlak.com

doruk11

Öne çıkan mesajlar

http://www.otoemlak.com a bakmadan araba ve ev alip satmaya karar vermeyin
Bireysel ve kurumsal şahıslara yönelik en büyük internet alım-satım pazarı olmak amacıyla kurulmuştur. Bunun yanı sıra kullanıcıların oto ve emlak konusundaki tüm ihtiyaçlarına hızlı, sık güncellenen, kaliteli ve konusunda uzman teknik destekle sektördeki diğer kurumlardan kolayca ayrılmaktadır. otoemlak.com "hayalin bir tık ötesinde" sloganıyla türkiyede ikinci el oto ve emlak piyasasına yepyeni bir soluk getirmeyi hedeflemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu konu altında kendizine ait internet sitelerine link verebilirsiniz. Link verirken yapmanız gereken sitenizin ne ile ilgili olduğunu belirtip kısa bir açıklama yazısı yazmanız. Yazıları çok abartmayın zira pek okuyan çıkmayacak. Derli toplu bir yazı zaten sitenize ilgili şahsı çekeceğinden geri kalan bilgiyi sitenizden edinmek daha kolay olacaktır.
her kafadan bir ses çıkıyor hiç anlam veremedim süper

ahmedinejad : hemen oto alıyorum

razzRaziel : oha başlık bile reklam

pipet: anne ben bot oldum
Sosyal ağlarda paylaş

şu ilk mesaja bi bak kendin değilmişsin gibi sonra karar ver. mesaj sayısı 4, başlıkta sitenin ismi, içerikte genele yazılmış bir reklam. ne bir site yaptım, bizim sitemiz bu, ya da şöyle bi oto sitesi var bi bakın bakalım falan hiç bir şey yok paticik'e yönelik. botlar bile daha insansı davranıyor şu günlerde. onu diyoruz yani.
Sosyal ağlarda paylaş

doruk11 said:

Bu konu altında kendizine ait internet sitelerine link verebilirsiniz. Link verirken yapmanız gereken sitenizin ne ile ilgili olduğunu belirtip kısa bir açıklama yazısı yazmanız. Yazıları çok abartmayın zira pek okuyan çıkmayacak. Derli toplu bir yazı zaten sitenize ilgili şahsı çekeceğinden geri kalan bilgiyi sitenizden edinmek daha kolay olacaktır.
her kafadan bir ses çıkıyor hiç anlam veremedim süper

ahmedinejad : hemen oto alıyorum

razzRaziel : oha başlık bile reklam

pipet: anne ben bot oldum

hahahahaha abiii adam...
Sosyal ağlarda paylaş

doruk11 said:

sen bazı şeyleri çok yanlış anlamışsın :?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...