Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Erbakan vefad etmiş

Black_Lupin

Öne çıkan mesajlar

can saçmalıyosun şu an. milli görüş inan şu an başımızdakilerin gavura sat parayı cebe at vizyonundan çok daha iyidir. en azından milli zenginlikler yine ülke hudutları içinde kalıyordu.

öte yandan kendisinin iyi bir mühendis olması vesaire ülkenin başına çorap ördüğü, kaddafi'nin karşısında el pençe divan durup azar işitip döndüğü, tüyü bitmemiş yetimin hakkını cukkaladığı gibi gerçekleri değiştirmez.

keşke bu memlekette müslümanım diyenler gerçek müslüman olsa. o zaman zaten ağzımı açmam.
Sosyal ağlarda paylaş

Estel_Anorien said:

yattığı yerde dönsün. devletin milletin paralarını iç edip jabba the hut gibi takıldığı çok bile. 12 trilyon yürütüp 1 trilyon ödeyerek kendisini kurtaran hukuk da batsın.

sana katılmakla beraber

bi insanın ölünce bi anda değerlenmesini anlayamıyorum
yok çok iyi mühendismiş
akıllıymış
tohumlarını attı da öldü.
övün siz hala

//dasaaa:hakaret vs. yazara WARNING WARNING! ALERT! mesajı yolladım
Sosyal ağlarda paylaş

kötüsünü biliyoruz zaten..

üç şey var ama. adam şimdikilere göre daha milliyetçiydi.
daha eğlenceliydi

ağır sanayi hamlesini kısır politik çekişmeler yerine adam gibi destekleseydi ülke ve sonrasında gelenler de devamını getirebilseydi şu anda bayağı bayağı farklı bi durumda olurduk.

diğer yaptıklarını zaten biliyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

Erbakan bir garip, mesela hep dikkatimi çekmiştir...İstanbul Universitesi'ni rekor 1.'likle bitirip, Almanya da Aachen'da okumuş, çok ciddi bilimsel projelerde çalışmış yanılmıyorsam..Bildiğiniz bilim adamı, sonra politika din vs...Bir garip yani, insan potansiyelini bu kadar kötü harcayabilir bence...Bilimden tamamen dine ekstrem dönüş..
Neyse ne diyelim, Allah rahmet eylesin...
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Erbakan bir garip, mesela hep dikkatimi çekmiştir...İstanbul Universitesi'ni rekor 1.'likle bitirip, Almanya da Aachen'da okumuş, çok ciddi bilimsel projelerde çalışmış yanılmıyorsam..Bildiğiniz bilim adamı, sonra politika din vs...Bir garip yani, insan potansiyelini bu kadar kötü harcayabilir bence...
Neyse ne diyelim, Allah rahmet eylesin...

kötü harcamak?

bence bayağı sağlam geçirmiş. o yolda kalsaydı başarılı ama sıradan birisi olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam da politika ile neyi başarmış?...Bir 20 sene sonra unutulur muhtemelen...Hala daha kaç yaşında koltuk sevdasına gelip parti başına geçiyordu, politika insanların beynini çürütüyor....
Ülke için, evet belki çok bilinmeyen, ama çok daha yararlı biri olabilirmiş demek istediğim o...
Bu ülkede iyi bilim adamları her zaman hatırlanır...
Yani demek istediğim şu günün eğitimsiz politikacılarına bakınca bu adamın nasıl bu kadar garip bir yolu çizdiğini anlayamıyorum...Yani inançlı olmak vs ayrı da, resmen aydın ve eğitimli biriyken örümceğe dönüşmek gibi birşey bu...
Politikada bir yerlere gelebilmek için böyle biri olmaya gerek yok yani kastım o potansiyelden...
Sosyal ağlarda paylaş

konuyu dağıtmak istemiyorum ama
said:
Bu ülkede iyi bilim adamları her zaman hatırlanır...

bu acaip büyük bi yanılgı.

bizde bilim yapan adamı kimse iplemez, kısır çekişmelerde erir gider. eriyip gitmek istemeyen de yurtdışına gider. tv'lerde çıkar sonra "TÜRK DOKTORUN BÜYÜK BULUŞU!!" diye.. yaz aylarında çıkar bu haberler, çünkü adam ailesini tatile getirmiştir. tv'ye çıkar.. "aaaaaamm bııizz bu çalışede şu featureları aaaam integrationıı ile uğraştııeeek" der..

"türk bilim adamı.. tabii" derim ben de..
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

ölülerinizi hayırla yad edin diye hadis var, bunun kaynağı odur. bir de o an acılı olan insanları rencide etmemek için.

bir de şerefsiz falan daha dün liseyi bitirmiş, adamın yaptığı siyaseti görmemiş birisi için büyük laflar.

çok da ipimdeydi
Sosyal ağlarda paylaş

ikili kapışmalar yok, yasak, yasssaaah hemşerim!

said:
ölülerinizi hayırla yad edin diye hadis var, bunun kaynağı odur.

hadis çok bağlamıyor tabii insanları.

ama bağğlayan bişi var! buradaki kurallar!! yihu.

hakaret etmek yok, yasak, yasssaaah hemşerim!
görürseniz ünleme basın, ben gereğini yapıyorum zaten.

özetle eleştiri var, hakaret yok. kişisel görüş bildirikmek var, ikili tartışmalar yok.

xoxo
imza:kendini spiderman sanan adam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...