Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spartacus: Vengeance (2012) - Starz

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

Naevia türk asıllıymış sdfsdffad.

Hani Crixus odun keserken geldi ya.. Orda Crixus'un tepkisi "LA KARI SENİ BULACAM DİYE ROMALILAR PEŞİMDE 3 CİHAN GEZDİM, SENİ KURTARACAM DİYE YİNE KENDİM ESİR DÜŞTÜM, ÖLÜMLERDEN ÖLÜM BEĞENDİM, GERMEN OĞLANLA SIPARTAKÜS GELMEYEYDİ GG'YDİM ÇOKTAN, SENİN PEŞİNDEN GİDECEM DİYE SATAŞTIĞIM KÖLENİN HADDİ HESABI KALMADI BAK GERMEN OĞLANLA AKŞAM YİNE ATIŞIRIZ KESİN....... SU GETİRİRKEN BİLE ŞU KADAR TAVIR YAPTIN YA BANA.... GİT İSTEMİYORUM, SARIŞINLA FALAN TAKILCAM BUNDAN SONRA" şeklinde olmalıydı.

Gannicus da artis; tekrar köle olmuşken tek başına nereye gidiyorsa.

Ashur da tam OZ izleyenler bilir, Ryan O'Reilly'nin Roma versiyonu. Ashur gidip de Naevi'yı bafilemeseydi, başka bir kızı alsaydı falan dizide anlatacak hikaye olmayacaktı lan ahah

Sosyal ağlarda paylaş

Lan Aşurun nesini seviyorsunuz. Beşer Esadın 38. kuşaktan dedesi herif.Götüne tıkıyacak pamuğu crixus yakındır.

Bir de hakikaten Capuanın suyuna birşey katıyorlar herkes entrika kasıyor bu ne lan. Glaber de psikoya bağladı.

Sepianın de ikizleri görelim artık yeter
Sosyal ağlarda paylaş

Milamber said:

glaber reizzz şimdi spo

bu spartacus işin sonunda ölecek illaki isyanı bastırıyor acaba glaber mi öldürür yoksa sonradan katılacak bir romalı general mi bilinmez. :D glaber tam piskopata bağladı karısının ihaneti çok sarstı adamı belli

Spartacusun tarihi sonu hakkında

Gerçek olayda, çarmıha geriliyor ve diğer bir çok isyancı köle ile birlikte. Tarihe sadık kalacaklarsa çok güzel olur.

Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

Milamber said:

glaber reizzz şimdi spo

bu spartacus işin sonunda ölecek illaki isyanı bastırıyor acaba glaber mi öldürür yoksa sonradan katılacak bir romalı general mi bilinmez. :D glaber tam piskopata bağladı karısının ihaneti çok sarstı adamı belli

Spartacusun tarihi sonu hakkında

Gerçek olayda, çarmıha geriliyor ve diğer bir çok isyancı köle ile birlikte. Tarihe sadık kalacaklarsa çok güzel olur.

spartacusun sonu

Spartacusu Glaber yakalayamıyacak. ilk sezonda Bi generalin kuzenini öldürüyordu Ilithyia kafasını taşa vurarak, işte o gelicek romalı unlu general Crassus. Glaber fail olunca o bitirecek bu işi.

Sosyal ağlarda paylaş

ya konu güzelleşio entrikalar adam öldürmeler aksiyonlar falan ilk bölümlere göre baya iileşti , daha rahat izliorum da

hala yeni spartacuse alışamadım. sevmedim abi adamı

cılız bi tip, vücudunda doğru düzügn kas yok konuşmaları çok kasıntı. Saçları ibrahim erkal'ın kısa versionu gibi

dandik yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...