Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Thief 4 (Thi4f)

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
fenris said:

robot göz gitmiş, ses değişmiş, hand to hand te master olmuş adam...

mmuhtemelen moss arrow da gitmiştir, rope arrowa gerek kalmamıştır çünkü bileğimizden hook falan çıkıyodur, water arrowun hala duruyor olmasına hayret ettim ama onda da büyük ihtimalle meşale olan biyere geldiğimizde, BURADA MEŞALE VAR BAK ----> BURAYA SU OKU AT, HATTA SEN SADECE LEFT CLICK YAP BEN AUTO AIMLE ATARIM diyecek oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Abi ilk Thief'i ilk oynadığımda daha ilk sahneyi bile geçememiştim, CS oynar gibi gidip direk okla girdiğim için. 1-2 sene sonra yeniden oynadığımda zombili yere geldikten sonra tırsıp, beceremeyip bırakmıştım. Öyle kaldı sonra.

Bi süredir rövanş için Thief 4'e bel bağlamış durumdaydım, 1 çalışmıyo bari 4'ü oynayayım diye ama şu önceki sayfadaki özet resmini okuduktan sonra artık hakikaten de serinin içine sıçıldığına ikna oldum.

Oyun dediğin biraz zor olacak, zaten bi oyunu oyun yapan şey içindeki challenge faktörü. Geçemediği yer olunca oynamayı bırakan kişiler bi zahmet o oyunu oynamasın. Bu tip adamlar yüzünden oyunları kolaylaştırdınız da kolaylaştırdınız, e bi durun artık. Ulan yeni çıkan Mario World 3D'de bile 3 kere kaybedince invul eden bi şey getirmişler, bırakın yeni nesiller de saatler hatta günlerce uğraşıp başarmanın tadına varsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...