Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warhammer 2011 son durum?

Turko24

Öne çıkan mesajlar

Karak Norn ve Karak Azgal'ınn oyuncu sayıları gayet iyi durumda şuan.2 serverdada Türk guildleri mevcut.T1 pvp haliyle baya kalabalık.T2 ve T3'de biraz zorlanırsın pvp yaparken.Pvp yapamazsın demiyorum.Pve'ni yaparsın ağırlıkla ama hergün pvp yapıcak bi warbandda bulursun.T4 pvp ise her daim aktif.T4 olduğun an rahat rahat pvp ni yaparsın.
Eğer Karak Norn'da başlarsan Order tarafında Muhendis veya Magthere'a pm at.Karak Azgalda başlarsan Dest tarafında bildiğim aklımda kalan bi tek Ismetto var.Ona pm atabilirsin.Yardımcı oluruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim kafam karıştı şimdi; bir kısım oyun bitti kimse kalmadı. Kalanlar da hackpack kullanıyor diyor. Bir kısım da eskisi gibi değil ama hala populasyon var, oyun' dan keyif alınabilinir diyor.

Şimdi hackpack nedir ? Hile değil mi ? Şimdi hile kullanılan bir oyunu asla oynamadım, oynamam. Gerçekten bu oyunda da başladı mı böyle absürtlükler ? Ya da hackpack' in anlamını ben mi yanlış biliyorum.

Ayrıca; Oyuna her başladığım da TR guildi bulma umuduyla başladım ve her seferin de umudumu kaybedip oyunu bıraktım. Şimdi başlarsam, aktif bir Türk guildi bulabilir miyim ?
Sosyal ağlarda paylaş

Marv said:

Benim kafam karıştı şimdi; bir kısım oyun bitti kimse kalmadı. Kalanlar da hackpack kullanıyor diyor. Bir kısım da eskisi gibi değil ama hala populasyon var, oyun' dan keyif alınabilinir diyor.

Şimdi hackpack nedir ? Hile değil mi ? Şimdi hile kullanılan bir oyunu asla oynamadım, oynamam. Gerçekten bu oyunda da başladı mı böyle absürtlükler ? Ya da hackpack' in anlamını ben mi yanlış biliyorum.

Ayrıca; Oyuna her başladığım da TR guildi bulma umuduyla başladım ve her seferin de umudumu kaybedip oyunu bıraktım. Şimdi başlarsam, aktif bir Türk guildi bulabilir miyim ?

Ben arkadaşlarla 1 hafta önce başladım oyuna karak nornda. T1 de pvp harikaydı t2 de biraz seyreldi ama PVE de warband sıkıntısı çekmiyoruz.
Aktif bir Türk guildi var. Bunun için Karak Norn Human Muhendis ,Herifco pm ile ulaşabilirsin. Gayet eğleniyoruz biz. Ben söylentilere kulak asma derim =)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
WitchElf said:

İşin acıkcası daha hile kullananına rastlamadım.T1 ve T4 de pvpden inanılmaz zevk alırsın ve tamamiyle bir denge söz konusu T2 ve T3 de biraz sıkılabilirsin fakat her zaman dedigim gibi saçma sapan oyunlar oynamaktansa WHO tek geçerim...

Şubattan kalma post o. :)

Sağol yine de.
Sosyal ağlarda paylaş

Hao said:

1 wb 90+ adama napıcaklar merak etmiyo degilim :)

bende merak ediyodum da valla dün akşam gördüm ben göreceğimi, çokta güzel gördüm ortamı, red guard gelmiş gayette iyi etmiş, normalde order birkere kale kuşatmasında wipe yesin ardından etrafta adam bulamıyoduk şimdi tam tersi. order gayet iyiye gidiyo. zaten şuna eminim dest sadece kalabalık olduğu için kazanıyo(istisnalar mutlaka var)

ve hiçte azımsanmıyacak bir dönüş war diğer oyunlardan popülasyon gayet iyi, t2de adam bulamıyoduk şimdi 2 wb geziliyo
Sosyal ağlarda paylaş

valla şu an acayip aksiyon var fransız serverıyla merge olmuş norn adam dolu server. güzel aksiyon dönüyo, bu kadarını beklemiyodum iyi geldi riftten sonra :)
oyuna başlamayan arkadaş karakter satın al bi dene derim ucuza gidiyo acc lar zaten bi kere bile olsa oynanmalı şu oyun
+ crossrealm cıkarttılar galiba hem order hem dest char acabiliyosun aynı serverda artık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...