Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warhammer 2011 son durum?

Turko24

Öne çıkan mesajlar

@vaako51
valla yeter aslında cünkü adamların rr almış yürümüş ben rr82 halimle aao buffı varken bi adamdan 3-5 k renown alıyorum 76charın varsa en geç 1 haftaya 80 olursun 50 de 2 hafta sürer sanırım :P
bizim guildde herkez 8x rr 90 bi iki tane var yine de başa baş mücadele edebiliyoruz. ah bi de benim guard botum SAM de başlasa tekrar süper olucak. kotbs lazım cok fenaa...
Sosyal ağlarda paylaş

trathias said:

aynen ya rift güzel ama warhammerdan aldığın orvr keyfini amanın en ufak yolu yok o yuzden ben de actırdım accountu
sardi gel de bi guard at yaw sen yanımda olursan dünyaları keserim :P

gülüm benim char cok geride kaldı yaw:) urasamam bu saatten sora zaten bilgisayarın basınada cok oturamıyorum malum cocuk var artık urastırıyo:)

bilgisayarın basına oturabildigim zamanlarda da lotro ya girip 2 monster player kesiyorum öle takılıyorum:)
Sosyal ağlarda paylaş

Marv said:

Hao said:

norn orderda karakter açtıktan sonra milletle güzel güzel sohbet ederken bana küfür yağdıran türk arkadaşlara selam ederim :)

azgal destro' da başıma geldi böyle bir durum 2 ay evvel. endless trialin zararları ...

hayır bu arkadaşlar t4, ancient order gibi bi ismi olan guildden.
Sosyal ağlarda paylaş

Hao said:

Marv said:

Hao said:

norn orderda karakter açtıktan sonra milletle güzel güzel sohbet ederken bana küfür yağdıran türk arkadaşlara selam ederim :)

azgal destro' da başıma geldi böyle bir durum 2 ay evvel. endless trialin zararları ...

hayır bu arkadaşlar t4, ancient order gibi bi ismi olan guildden.

dün geçti senin muhabbetin hao, çok güldüm:) yani nasıl bir zihniyete sahipsin ki order açıp, ordan millete haha sizi nasıl kesiyorum diye çocukca muhabbet yapabiliyosun:) bundan dolayı milleeti kızdırıyosun ardından türklerden yiyosun küfrü, bizim de hüseyin hoca sana mesaj yazıyo "ne akla yazdın böyle şeyleri"diye, sonra hoooop ancient order dan birileri bana küfretti...lütfen gerek yok böyle şeylere... hadi diyelimki bizim guildden bi eleman hakkaten sana küfretti, abi emin ol haketmişsindir o küfrü, kimse kimseye durup dururken küfretmez zannımca:D
Sosyal ağlarda paylaş

" sizi nasıl kesiyorum haha " gibi bir muhabbet asla yapmadım ben, sadece nikimi görüp soranlara evet WE Haojinim ben dedim regionda o kadar.

ve inan " HEHE NASIL KESIOM SIZI YEAAA " muhabbeti yapmış olsaydım, seraphim-elementz-rg arkadaşlar söverdi bana en çok :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...